$ DOLAR → Alış: 8,28 / Satış: 8,31
€ EURO → Alış: 10,07 / Satış: 10,11

Çapanoğlu Taraftarlar Deneği gençleri sabah namazında buluşturdu

Çapanoğlu Taraftarlar Derneği Başkanı Abdulmelik Tuncay Özentürk,gençlerin kötü alışkanlıklardan korumak ve gençler arasında birlik, beraberlik ve dayanışmanın artırılması için gençlerle sabah namazında bir araya geldi. Namaz sonrası Dernek Başkanı A. Tuncay Özentürk, Çapanoğlu Çay Evinde gençlere kahvaltı verdi.

Çapanoğlu Taraftarlar Deneği gençleri sabah namazında buluşturdu
  • 17.01.2018
  • 628 kez okundu

Çapanoğlu Taraftarlar Derneği Başkanı Abdulmelik Tuncay Özentürk,gençlerin kötü alışkanlıklardan korumak ve gençler arasında birlik, beraberlik ve dayanışmanın artırılması için gençlerle sabah namazında bir araya geldi. Namaz sonrası Dernek Başkanı A. Tuncay Özentürk,  Çapanoğlu Çay Evinde gençlere kahvaltı verdi.

Dernek Başkanı Tuncay Özentürk, yaptığı açıklamada, taraftarlar derneği olarak maçlarda küfürsüz bir şekilde takıma destek olunması için başlattıkları uygulamaları farklı alanlarda da devam ettirdiklerini dile getirdi. Özentürk, “Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için farklı çalışmalar yapıyoruz. bu kapsamda Yozgatspor karşılaşması öncesinde arkadaşlarımızla Çapanoğlu Büyük Camide sabah namazında buluşarak burada namazımızı eda ediyoruz. Ardından kendi çay ocağımız olan Çapanoğlu Çay Evinde kahvaltı yaparak sohbet ediyoruz.  Bu başlattığımız yeni uygulama birlik beraberlik adına kaynaşmaya da vesile oluyor. Bundan sonra da yine benzer uygulamalarla hem takımımızı desteklemek hem de gençlerimizin sorumluluk bilinci ile topluma faydalı birey olarak örnek teşkil etmelerini sağlayacak çalışmalarımız devam edecek.”diye konuştu.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ