$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Yozgat Belediyesi zabıta ekipleri yoğun mesaisini sürdürüyor

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında tedbirlerini artıran Yozgat Belediyesi Zabıta ekipleri, İl Merkezin en ücra köşelerinde 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların ihtiyaçlarını ikametlerine teslim ediyor.

Yozgat Belediyesi zabıta ekipleri yoğun mesaisini sürdürüyor
  • 28.03.2020

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında tedbirlerini artıran Yozgat Belediyesi Zabıta ekipleri, İl Merkezin en ücra köşelerinde 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların ihtiyaçlarını ikametlerine teslim ediyor.

Yozgat Belediyesi, Çin’de başlayan ve bütün dünya ülkelerini etkisi altına alan Koronavirüs salgınına karşı ilde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belediye Zabıta ekipleri, 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlara yönelik ikametlerinden dışarı çıkmama yasağının uygulanması ile hayata geçirdiği u  vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarına devam ediyor.  Zabıta ekipleri, vatandaşlarının istediği ihtiyaç listelerini marketlerden temin ederek adreslerine teslim ediyor. Vatandaşlar, uygulamadan memnun olduklarını belirterek zabıta ekiplerine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Celal Köse’de vatandaşların Korona salgınına karşı bu süreçte açıklanan kurallara harfiyen uymaları gerektiğinin altını çizdi. Başkan Köse, “Belediye olarak aldığımız bütün tedbirleri hayata geçirerek çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Burada önemli olan vatandaşlarımızın bu salgını ciddiye almaları ve gereken önlemleri kendileri uygulamalıdır. Vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önce gelir. Sosyal belediyecilik anlayışının bir gereği olarak bizlerde elimizden gelen bütün çaba ve gayretimizi halkımızın hizmetine sunmaya çalışıyoruz. İnşallah bu süreci ülke olarak kısa sürede geride bırakırız. Bu vesile ile bir kez daha vatandaşlarımızın birbirleri ile tokalaşmaması ve hijyene önem vermeleri konusunda uyarıyoruz.”dedi.

 

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ