$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Vali Çakır, Yozgat’a veda etti

Yozgat Valisi olarak yaklaşık 2 yıldır görev yapan Vali Kadir Çakır, Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanmasının ardından bugün düzenlenen programda vedalaşarak Yozgat’tan ayrıldı.

Vali Çakır, Yozgat’a veda etti
  • 15.06.2020

Yozgat Valisi olarak yaklaşık 2 yıldır görev yapan Vali Kadir Çakır, Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanmasının ardından bugün düzenlenen programda vedalaşarak Yozgat’tan ayrıldı.

Vali Konağında düzenlenen programa; Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Hayırsever İşadamı Bilal Şahin, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Yozgat Barosu Başkanı Mehmet Şimşek, Vali Yardımcıları İzzet Ercan, Turgay Ergin, İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk, kaymakamlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, valilik çalışanları, gazeteciler ve vatandaşlar katıldı.

Vali Çakır, kendisini uğurlamaya gelen konuklarına hitaben yaptığı konuşmada; Yozgat’ta görev yapmaktan ve Yozgat’a hizmet etmekten gurur duyduğunu vurguladı. Vali Çakır,  “Yozgat’ı kendi memleketim gibi benimsedim. Bundan sonra Türkiye’nin ve dünya’nın neresinde bir Yozgatlı görsem benim hemşehrim olarak addedeceğim. Bilerek veya bilmeyerek kalbini kırdığım kim varsa hakkını helal etsin. Ben de buradan hakkımı helal ediyorum” diye konuştu.

Alkışlarla makam aracına uğurlanan Vali Çakır, kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlara el salladı. Vali Çakır daha sonra kentten ayrıldı.

 

ReklamReklam
Milletvekili Akgül’den bürokratlara: “ Nefesi yetenler hizmet edecek “
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Yozgat'ta görev yapan tüm bürokratların vatandaşların hizmetinde en iyi ve hızlı bir şekilde görev...
Yozgat’ta bayramlaşma programı düzenlendi
Yozgat'ta Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ