$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Sorgun Belediyesi asfaltlama çalışmalarına başladı

Sorgun Belediyesi tarafından bahar ayının gelmesiyle birlikte sıcak asfaltlama çalışmalarına başlandı.

Sorgun Belediyesi asfaltlama çalışmalarına başladı
  • 28.03.2020

Sorgun Belediyesi tarafından bahar ayının gelmesiyle birlikte sıcak asfaltlama çalışmalarına başlandı.

Koronavirüs salgının Türkiye’de de etkisini göstermesiyle birlikte bir yandan korona salgınına karşı mücadelesini sürdüren Sorgun Belediyesi bir yandan da ilçede hizmetlerini planlanan şekilde sürdürüyor.

Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci,başkanlık görevini devraldıkları günden bu yana önemli projeleri hayata geçirdiklerini belirterek, bu hizmetlerin gerçekleşmesinde tek kuruş kredi kullanmadan belediyenin öz kaynakları çalışmalarını sürdürdüklerini vurguladı.

Başkan Ekinci, “Şuan ülkemiz genelinde olduğu gibi Sorgun’umuzda da korona salgınına karşı mücadelemizi aralıksız sürdürüyoruz. Bu çalışmaları yaparken de belediyemizin hizmetlerini aksatmadan yerine getiriyoruz. Elbette Koronavirüs salgınını ciddi bir vaka olarak görüyor, aldığımız önlemleri ilçemizde hayata geçirmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın da bu konuda çok duyarlı ve hassas davranmalarını istiyoruz. Çünkü bu her şeyden önce toplumsal bir sorumluluktur.”dedi.

PLANAN DOĞRULTUDA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Baharın gelmesiyle birlikte sıcak asfaltlama çalışmalarına başladıklarını vurgulayan Başkan Ekinci, “Biz belediye olarak bütün çalışmalarımızı daha önceden aldığımız kararlar doğrultusunda plan ve program dahilinde sürdürüyoruz. Havaların ısınmasıyla birlikte  asfaltlama çalışmalarına başladık. Cumhuriyet Caddesi ve Atatürk Bulvarının asfaltını döşeyeceğiz. Bununla birlikte şehir merkezinde otopark çalışmamız var, yaklaşık 174 araçlık bir otopark çalışmamız var şuanda ona başlıyoruz. Şehir Meydanı ile ilgili çalışmalarımız var. İlçemize yakışır bir şehir meydanını da halkımızın hizmetine sunmuş olacağız. Amacımız sosyal belediyecilik anlayışının bir gereği olarak ilçemize en iyi en güzel hizmeti sunmaktır.”diye konuştu.

 

 

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ