$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Memişoğlu: Massey Ferguson traktörleri tarımda bir marka haline geldi

Yozgat ve ilçelerinin yanı sıra Kırşehir’de de bayiliği bulunan Memişoğulları Massey Ferguson Bayii Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Memişoğlu, Massey Ferguson traktörleri serisinin tarımda bir marka haline geldiğini söyledi.

Memişoğlu: Massey Ferguson traktörleri tarımda bir marka haline geldi
  • 18.03.2020

Yozgat ve ilçelerinin yanı sıra Kırşehir’de de bayiliği bulunan Memişoğulları Massey Ferguson Bayii Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Memişoğlu, Massey Ferguson traktörleri serisinin tarımda bir marka haline geldiğini söyledi.

Çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdüren ve Massey Ferguson Traktör Bayiliğine ayrı bir önem veren Memişoğulları aile şirketi Yozgat ve bölgesinde marka haline geldi.

Yusuf Memişoğlu, yaptığı açıklamada, Boğazlıyan’da başlayarak Yozgat’ın hemen hemen bütün ilçelerinde MF Bayiliğini sürdürdüklerini belirterek, “ Memişoğulları olarak ilimiz ekonomisine ve istihdamına yönelik katkımızı sürdürüyoruz. Aile şirketimiz sadece traktör bayiliği ile değil çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdürmektedir. Bizler ağırlıklı olarak traktöre ayrı bir önem veriyoruz. Aile bireylerimiz de yine farklı alanlarda faaliyetlerini sürdürüyor.”dedi.

En fazla tercih edilen traktör markalarında Massey Ferguson’un liderliğini sürdürdüğünü vurgulayan Yusuf Memişoğlu, “Massey Ferguson genel ve fiziki durumu bakımından en fazla tercih edilen bir traktördür. Bu bakımdan ülkemizde geçen yıl en fazla satılan traktör oldu. Traktörlerimiz düşük yakıt tüketimleri, yüksek yol hızları, tarla performansı, yaygın yedek parça, geniş servis ağı ve ikinci el değerlerinin yüksek olması gibi bir çok üstün özelliğe sahiptir.”diye konuştu.
Sorgun, Yerköy, Boğazlıyan, Akdağmadeni, Çayıralan,  Çekerek ve Kırşehir’ de bayiliklerinin bulunduğunu ifade eden Memişoğlu, ”İlçelerimizden gelen yoğun talepler üzerine o yerleşim bölgelerine bayilikler açtık. Satışlarımızda vatandaşlarımıza her türlü ödeme kolaylığı sağlıyoruz.
Eski traktörlerini alarak yerine sıfır traktör veriyoruz. Çeşitli ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Çiftçilerimizi sıfır traktör sahibi yapmak bizleri de son derece mutlu ediyor. Sıfır yada ikinci el traktör alacak vatandaşlarımız Memişoğlulları Traktör Bayiliklerimizi ziyaret etmeden traktörlerimizi görmeden karar vermesinler.  ”şeklinde konuştu

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ