$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Gün ve Özkan ailelerinin mutlu günü

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görevini sürdüren Işık Gün, en mutlu günlerinden birini kızı Gülsüm’ün düğün merasimiyle yaşadı.

Gün ve Özkan ailelerinin mutlu günü
  • 13.09.2020

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görevini sürdüren Işık Gün, en mutlu günlerinden birini kızı Gülsüm’ün düğün merasimiyle yaşadı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü  Işık Gün  ve Süheyla Gün çiftinin kızları Gülsüm, Grand Eriş Düğün Salonunda düzenlenen düğün töreninde hayatını; Hatice ve Arif Özkan çiftinin oğlu Emre ile birleştirdi.

Pandemi  dolayısıyla maske ve sosyal mesafe kurallarına hassasiyet gösterilen düğün törenine;  İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, başta olmak üzere eğitim camiası ilçe milli eğitim müdürleri ve şube müdürleri, STK Temsilcileri, daire müdürleri ve davetliler  katıldı.

Kovid-19 salgını dolayısıyla alınan tedbirlerin uygulandığı düğünde Şube Müdürü Işık Gün, davetlilerle tek tek ilgilenerek mutluluklarını paylaştıkları için teşekkür etti.

Işık Gün, “Kovid salgını dolayısıyla belirlenen kurallar çerçevesinde düğünümüzü gerçekleştirdik. Biricik kızımızın en mutlu gününde bizlerde baba ve annesi ile hem mutluluğu hem de hüznü bir arada yaşıyoruz. Böyle günler toplumumuzda en müstesna günlerdendir. İnsanların mutlu ve hüzünlü günlerinde bir arada olmak, o duyguyu paylaşmak toplumumuzun adet ve geleneklerinde vardır. Bugünde dostlarımız, yakınlarımız davetimize icabet ederek mutluluğumuzu paylaştılar. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu vesile ile kızımıza ve oğlumuza bir ömür mutluluklar diliyorum.” diye konuştu.

Bizlerde; Yeniufuk Gazetesi ve Yozgat Olay olarak, Gün ve Özkan ailelerini tebrik ediyor, Gülsüm ve Emre Özkan çiftine bir ömür mutluluklar diliyoruz.

ReklamReklam
Milletvekili Akgül’den bürokratlara: “ Nefesi yetenler hizmet edecek “
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Yozgat'ta görev yapan tüm bürokratların vatandaşların hizmetinde en iyi ve hızlı bir şekilde görev...
Yozgat’ta bayramlaşma programı düzenlendi
Yozgat'ta Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ