$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Gazetemiz Yeniufuk 24.ncü yaşına merhaba dedi

Yozgat’ta yayın hayatına 18 Nisan 1996 yılında başlayan Gazetemiz Yeniufuk 23. kuruluş yıldönümünü geride bırakarak 24. Yaşına merhaba dedi.

Gazetemiz Yeniufuk 24.ncü yaşına merhaba dedi
  • 17.04.2020

Yozgat’ta yayın hayatına 18 Nisan 1996 yılında başlayan Gazetemiz Yeniufuk 23. kuruluş yıldönümünü geride bırakarak 24. Yaşına merhaba dedi.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana doğru, tarafsız ve objektif yayın anlayışıyla kamuoyunun nabzını tutan gazetemiz Yeniufuk, çeyrek asrı bulan serüveninde kamuoyunun güveni ve sevgisiyle büyüyerek 24.ncü yaşına girmenin mutluluğunu yaşıyor.

Deneyimli kadrosu ile birlikte yayın çizgisini bozmadan basın yayın ilkelerine bağlı kamuoyunun nabzını tutan ve şehrin sesi olmaya devam eden Gazetemiz Yeniufuk,  deneyimli kadrosu ile kamu yararını gözeterek yaptığı haberlerle Yozgat’ın sorunlarını sayfasında gündeme taşıyarak çözüme kavuşturulmasına büyük katkı sağlıyor.

Gazetemiz Sahibi Bekir Çaylak, Genel Koordinatör Ferhat Özer, Yazı İşleri Müdürü Yusuf Bağcı, Cemil Mermertaş ve Alparslan Demir ile birlikte Yeniufuk, dün olduğu gibi bundan sonrada doğru ve tarafsız bir şekilde siz değerli okurlarımızdan aldığımız güçle yayın hayatını sürdürecektir.

Gazetemiz Sahibi Bekir Çaylak, büyük zorluklarla 23 yıl önce kurulan gazetemizin bugün itibariyle 24. kuruluş yıl dönümünü kutladıklarını belirterek, duygularını şu şekilde ifade etti:  “Büyük zorluklarla 23 yıl önce kurduğumuz gazetemizin bugün itibariyle kuruluş yıl dönümünü kutladık. Elbette bugünlere gelmemiz kolay olmadı.  Maziye o ilk yıllara bakınca çok uzun yoldan geldiğimizi görebiliyoruz fakat yolumuzun çok daha uzun olduğunun da farkındayız. Her yeni bir yıl bizim için yeni ufuklara yeni heyecanlara yeni başlangıçlara vesile oluyor. Yozgat’ımızın kalkınması, gelişmesi ve tanıtımı noktasında bizlerde üzerimize düşen görevi dün olduğu gibi bundan sonrada en iyi şekilde yapmanın gayreti içinde olacağız. Bu vesile ile gazetemizin kuruluş yıldönümü kutluyor, sağlıklı ve mutlu nice yıllara ulaşmayı diliyorum.”dedi.

Korona salgınına da değinen Bekir Çaylak, vatandaşlara şu uyarılarda bulundu: “Dünyayı kasıp kavuran korona salgını maalesef ülkemizde ve ilimizde de etkisini göstermektedir. Koronayla yatıp koronayla kalkıyoruz. Şuan ülke ve dünya gündeminin birinci sırasında korona hastalığı gelmektedir.  Bizlere düşen görev bu konuda kamuoyumuzu doğru bilgilendirerek devlet büyüklerimizin ve il yöneticilerimizin almış oldukları tedbirleri ve halkımızın uyması gereken kuralları kamuoyu ile paylaşmaktır. Öncelikle her şeyin başı sağlıktır. Bu Korona salgını öyle bir hastalık ki kendimizden sorumlu olduğumuz kadar topluma karşıda sorumlu olduğumuzu bir kez daha hissettirmektedir. Lütfen hepimiz bu konuda daha duyarlı olalım ve buna göre hareket edelim.”

 

 

 

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ