$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Başkan Yalçın: İlçemizde 30 kilometre hat çekimi yapılacaktır

Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, doğalgaz çalışmalarının başladığını belirterek, ilçelerinde 30 kilometre hat çekimi yapılacağını söyledi.

Başkan Yalçın: İlçemizde 30 kilometre hat çekimi yapılacaktır
  • 17.08.2020

Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, doğalgaz çalışmalarının başladığını belirterek, ilçelerinde 30 kilometre hat çekimi yapılacağını söyledi.
Başkan Yalçın, yaptığı açıklamada, pandemi önlemleri kapsamında bir süre ertelenen doğalgaz çalışmaları bugün itibariyle başladığını vurgulayarak,  İlçenin 11 mahallesini kapsayan çalışmalarda 2020 yılı içinde yaklaşık 30 kilometre hat çekimi yapılacağını ifade etti.

Gültepe Mahallesinde başlayan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yalçın, “Korona Virüs sebebiyle 3 ay gibi bir süre ertelenen ve bugün itibariyle yeniden başlayan doğalgaz çalışmaları tüm mahallelerimizi kapsayacak şekilde devam edecektir.’’ dedi.
Doğalgaz çalışmaları devam ederken kazı sonrası bozulan yollarda zaman kaybetmeden tadilat çalışmalarının yapılacağını söyleyen Yalçın,” Bu yıl içerisinde ilçemizin büyük bir kısmında doğalgaz çalışmaları inşallah tamamlanmış olacak. Mahallelerimizde başlayan çalışmalar çarşı merkezinde devam edecektir.

Bizlerde bu süreçte hızlı ve etkili bir şekilde yollarımızda tadilat çalışmalarımıza devam edeceğiz. Gayretlerimiz sonucunda ilçemizde yaklaşık 30 kilometre doğalgaz hattı çekilecek, birçok ekip eşzamanlı çalışma yürütecek ve özellikle çarşı merkezinde yapılacak çalışmalar hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Çalışma süresince herhangi bir aksaklığa meydan vermemek için doğalgaz çalışmalarını gün gün takip ederek, vatandaşlarımızın bu yıl özlemle beklediği doğalgaz çalışmalarının sorunsuz bir şekilde tamamlanması için büyük gayret sarf edeceğiz .”diye konuştu.

ReklamReklam
Milletvekili Akgül’den bürokratlara: “ Nefesi yetenler hizmet edecek “
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Yozgat'ta görev yapan tüm bürokratların vatandaşların hizmetinde en iyi ve hızlı bir şekilde görev...
Yozgat’ta bayramlaşma programı düzenlendi
Yozgat'ta Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ