$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Başhekim Kozan, birimlerdeki işlemleri gözlemledi

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan ve hastane yönetimi, vatandaşlara daha kaliteli sağlık hizmeti sunulması noktasında hastanenin birimlerini gezerek burada gerçekleştirilen işlemleri gözlemledi.

Başhekim Kozan, birimlerdeki işlemleri gözlemledi
  • 22.10.2020

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan ve hastane yönetimi, vatandaşlara daha kaliteli sağlık hizmeti sunulması noktasında hastanenin birimlerini gezerek burada gerçekleştirilen işlemleri gözlemledi.

Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan, beraberinde hastanenin idari ve kalite birimi ekipleri ile birlikte hastanenin bütün birimlerini gezerek, personelleri ile işlemler hakkında fikir alışverişinde bulundu, hastaneye tedavi olmak için gelen vatandaşlarla da sohbet ederek sorun ve isteklerini dinledi.

Hastanede; temizlikten, bilgi işleme, hekiminden hemşiresine herkesin büyük fedakarlık örneği sergileyerek, özverili bir şekilde görevini yerine getirdiğini vurgulayan Başhekim Kozan, “Öncelikle hastanemizde görev yapan bütün personelimize hizmetlerinden dolayı canı gönülden teşekkür ediyorum.

Bizim amacımız vatandaşımıza daha kaliteli sağlık hizmeti sunabilmektir. Bu kapsamda da sağlık çalışanlarımız hastaneye gelen vatandaşlarımızı kendi ailesinden birisi, bir yakını gibi görerek davranması, ilgilenmesi ve tedavi sürecini en iyi şekilde takip etmesi bizlerin görevidir.

Bizler ve hastane yönetimimiz günlük rutin olarak hastanemiz polikliniklerini ve diğer birimleri ziyaret ederek sağlık hizmetlerinde bir aksaklık yaşanmaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu vesile ile pandemi sürecinde vatandaşlarımızı; maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etmeleri konusunda uyarıyoruz.”diye konuştu.

 

 

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ