$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

AYÇ Okulları/ TED-AD Koleji Öğretmenleri piknikte stres attı

Yozgat’ta eğitim alanındaki başarıları ile adından söz ettiren AYÇ Okulları/ TED- AD Koleji okulların ara tatil dönemine girmesiyle öğretmenlerin okullardaki seminer çalışmaları çerçevesinde hafta sonu düzenledikleri piknikte bir araya gelerek stres attı.

AYÇ Okulları/ TED-AD Koleji Öğretmenleri piknikte stres attı
  • 21.11.2020

 

Yozgat’ta eğitim alanındaki başarıları ile adından söz ettiren AYÇ Okulları/ TED- AD Koleji okulların ara tatil dönemine girmesiyle öğretmenlerin okullardaki seminer çalışmaları çerçevesinde hafta sonu düzenledikleri piknikte bir araya gelerek stres attı.

AYÇ Okulları/ TED- AD Koleji Müdürü Ahmet Fahri Yaşar tarafından organize edilen piknikte öğretmenler hem eğlendi hem de stres attı.

Kolej Müdürü Ahmet Fahri Yaşar, yaptığı açıklamada; eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere büyük önem verdiklerini belirterek, ara tatil dönemi dolayısıyla hafta sonunun öğretmenlerle piknik yaparak değerlendirdiklerini söyledi.

Bu tür etkinliklerin birlik beraberlik adına kaynaşmaya  vesile olduğunu belirten Yaşar, “Kovid-19 salgını dolayısıyla yorucu ve stresli bir dönemden geçiyoruz. Öğretmenlerimize hem moral, hem de eğlence olsun diye piknik etkinliği düzenleyerek bir araya geldik. Eğitim üzerine sohbet ettik, güzel bir gün geçirdik. Öğrencilerimize yönelikte farklı etkinlikler düzenliyorduk fakat kovid -19 salgını nedeniyle bu tür faaliyetlerimizi azami ölçüde dikkat ederek gerçekleştiriyoruz. Çünkü öğrencilerimizin sağlığı her şeyden önce gelir.”dedi.

KOVİD-19 SALGININA KARŞI DAHA DUYARLI OLMALIYIZ

Kovid-19 salgınına karşı daha duyarlı olunması gerektiğini vurgulayan Yaşar, “Kovid-19 salgını dünya ülkelerini etkilediği gibi maalesef ülkemizde de son günlerde etkisini artırdığını görüyoruz. Buna yönelik gerek devlet büyüklerimiz ve gerekse Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından yeni bir genelge ile okullarda yılsonuna kadar yüz yüze eğitime ara verildi. Bizlerde öğrencilerimize eğitimimizi online üzerinden video konferans yöntemi ile sürdüreceğiz. Dileğimiz ve temennimiz tez zamanda bu salgından ülke olarak kurtulmak ve hayatımızın normal olağan seyrine dönmesidir. Bu vesile ile vatandaşlarımızı da uyararak Kovid-19 salgınına karşı maske, mesafe ve hijyen kurallarına harfiyen uymalarını istiyoruz.”diye konuştu.

 

 

ReklamReklam
Milletvekili Akgül’den bürokratlara: “ Nefesi yetenler hizmet edecek “
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Yozgat'ta görev yapan tüm bürokratların vatandaşların hizmetinde en iyi ve hızlı bir şekilde görev...
Yozgat’ta bayramlaşma programı düzenlendi
Yozgat'ta Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ