$ DOLAR → Alış: 9,28 / Satış: 9,32
€ EURO → Alış: 10,82 / Satış: 10,86

Yozgat Belediyesinden eğitme destek

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, yeni eğitim öğretim döneminde okulları ziyaret ederek, öğrencilere, içerisinde Yozgat’ın siluetlerinin yer aldığı boyama kitabı, maske ve kolonyadan oluşan setleri hediye etti.

Yozgat Belediyesinden eğitme destek
  • 20.09.2021
  • 1.051 kez okundu

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, yeni eğitim öğretim döneminde okulları ziyaret ederek, öğrencilere, içerisinde Yozgat’ın siluetlerinin yer aldığı boyama kitabı, maske ve kolonyadan oluşan setleri hediye etti.

Sınıflarda öğrencilere hediyelerini dağıtan Başkan Köse, okul idarecileri ve öğretmenlerle de bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.

Başkan Köse, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Agahefendi, Refika-Mustafa Kıymazaslan İlk ve Ortaokullarını ziyaret ederek, eğitime destek olmayı sürdüreceklerini ifade etti.

Başkan Köse, “Pandemi dolayısıyla öğrencilerimiz uzun süredir sınıf arkadaşlarından ve öğretmenlerinden uzak bir şekilde eğitim hayatlarını sürdürüyorlardı. Okullarımızın tekrar açılmasıyla birlikte bizde Yozgat Belediyesi olarak okullarımıza ziyaretlerimizi başlattık. Okul ziyaretlerimizde içerisinde şehrimizin siluetlerinin yer aldığı boyama kitabı, maske ve kolonyadan oluşan setleri öğrencilerimizle buluşturuyoruz.

İdareci ve öğretmenlerimizin de taleplerini yerinde dinleyerek, tüm notlarımızı alıyoruz. İnşallah, Yozgat’ımızın geleceği çocuklarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Eğitime ve öğrencilerimize desteğimiz sürecek. Bu vesileyle, Yüce Rabbim’den tüm evlatlarımıza yeni eğitim ve öğretim yılında zihin açıklığı niyaz ediyor, öğretmen ve idarecilerimize kolaylıklar diliyorum” dedi.

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Üzeyir Arslan, girişimleri neticesinde Ulaştırma sektöründeki Sayısal Takograf kartı hizmetlerinin odalarında verilmeye başlandığını söyledi.
Tuğgeneral Okyar’dan Vali Polat’a ziyaret
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere gelen Jandarma Genel Komutanlığı Denetleme ve Değerlendirme Başkanı Tuğgeneral Semih Okyar, İl Jandarma...
Tanı konulan her 4 kadından 1’i meme kanseridir
İstatistiklere göre dünya ülkeleri ve Türkiye’de  kadınlarda meme kanserinin en sık görülen kanser türü olduğu belirtilirken, tanı konulan her 4...
Dayanışma ve sahip çıkma bunu gerektirir
İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı H. Ahmet Yılmaz, Yozgat’tan İstanbul’a okumak için gelen öğrencilerin sadece; barınma, burs gibi ihtiyaçlarını karşılamadıklarını...
Başkan Mesut Kaya’nın acı günü
Ankara’da faaliyetini sürdüren Başkentteki Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mesut Kaya'nın, annesi Hatice Kaya, vefat etti.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ