$ DOLAR → Alış: 6,51 / Satış: 6,54
€ EURO → Alış: 7,21 / Satış: 7,24

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Sizin için çok büyük anlam ifade eden bir sosyal sorumluluk projesinde yer alacaksınız. Çocuk haklarıyla ilgili olması çok yüksek olasılıklı.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Hiç beklemediğiniz bir anda tanıştığınız o kişiyle artık işler ciddileşmeye mi başlıyor ne dersiniz? İlişkiyi bir adım öteye taşımak için çok iyi bir zaman.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün astroloji ve metafizik alanlarıyla ilgilenen bir arkadaşınızla telekonferans görüşmesi yapacaksınız. Kendisi çok önemli şeyler söyleyebilir, not almaya hazır olun.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Son zamanlarda sürekli romantik kitaplar okumanız sebebiyle kafanızda sürekli ideal kişinin nasıl olması gerektiğini planlıyorsunuz. Biraz daha gerçekçi olmanızda fayda olacaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Yaratıcılığınızı konuşturacağınız alanlardan para kazanma ihtimaliniz daha yüksek. Bu aralar sanata yönelmeyi düşünüyorsanız tam zamanı.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Partnerinize ilgili gerçekçi olmayan beklentilerinizden vazgeçmelisiniz. Gerçekleri görebildiğiniz taktirde ilişkinin geleceği için daha sağlıklı kararlar alacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Gününüzün güzel geçmemesi için hiçbir sebep yok. Sevdikleriniz yanınızda, sağlıklısınız ve sevdiğiniz işi yapıyorsunuz. Bunlar için şükretmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Aşık olduğunuz kişiyle aynı ortamda olduğunuzda zamanın nasıl geçtiğini fark etmiyorsunuz bile. “Sevmek ve sevilmek ne güzel!” diye düşünmeden edemiyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Yaptığınız işin kalitesinden emin değilseniz bu alanda çalışan başka insanların da fikrini almayı düşünebilirsiniz. Onlardan da onay aldığınız taktirde hiçbir sorun olmadığına emin olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

İzlediğiniz bir belgesel ilginizi fazlasıyla çekmiş olmalı ki bu konuda yeni kitaplar okumaya başladınız. Kendinizi çeşitli alanlarda geliştirerek yatırım yapıyor olmanız çok güzel.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Garip ve gizemli rüyalar görüyor olabilirsiniz. Rüyalarınızı her zaman anlamlandırmak zorunda değilsiniz. Her zaman üzerine düşünmenize gerek yok.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Kısa süre önce tanıştığınız biri bugün sizinle iletişime geçecek. Bu kişinin sizinle dost olmaktan daha öte bir ilişki kurmak istediğini belirtmeliyiz.