$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39

YOSİAD yönetiminden Başhekim Kozan ve Tokat’a ziyaret

Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD) Yozgat Şubesi Başkanı Gülşen İtik ve beraberinde derneğin Ankara Temsilcisi Haydar Demirer ve Derneğin Yozgat Şube Sekreteri Mehmet Yaman, yönetim kurulu üyesi Mustafa Uzun ile birlikte Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Mustafa Kozan ve Bozok Üniversite Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Arif Osman Tokat’a ziyaret gerçekleştirdi.

YOSİAD yönetiminden Başhekim Kozan ve Tokat’a ziyaret
  • 12.01.2021
  • 1.016 kez okundu

Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD) Yozgat Şube Başkanı Gülşen İtik ve beraberinde derneğin Ankara Temsilcisi Haydar Demirer ve Derneğin Yozgat Şube Sekreteri Mehmet Yaman, yönetim kurulu üyesi Mustafa Uzun ile birlikte Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Mustafa Kozan ve Bozok Üniversite Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Arif Osman Tokat’a ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye’nin ilk şehir hastanesi olan Yozgat Şehir Hastanesi, pandemi döneminde titizlikle çalışmalarını sürdürürken, YOSİAD Yozgat Şubesi de başarılı çalışmalarından dolayı hastane Başhekimi Mustafa Kozan’a bir nezaket ziyaretinde bulundu.
Derneğin Yozgat Şube Başkanı Gülşen İtik, beraberinde derneğin Ankara Temsilcisi Haydar Demirer ve Derneğin Yozgat Şube Sekreteri Mehmet Yaman, yönetim kurulu üyesi Mustafa Uzun ile birlikte, gerçekleştirdiği ziyarette, Başhekim Mustafa Kozan’a, dernek olarak ellerinden gelen desteği sunmaya her zaman hazır olduklarını belirtti.

Başkan İtik, “YOSİAD Şube Başkanlığı olarak Şehir Hastanesi Başhekimi Sayın Mustafa Kozan ve Bozok Üniversite Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sayın Arif Osman Tokat hocalarımızı ziyaret ettik . Bu vesile ile  Pandemi sürecinde büyük özveri ile çalışan Tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor ,Yozgatlı sanayici işadamları derneği olarak her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum.”diye konuştu.

Başkan İtik, ziyaret anısına Şehir Hastanesi Başhekimi Kozan’a Çapanoğlu Büyük Camii figürlü bir tablo hediye ederken, Bozok Üniversite Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sayın Arif Osman Tokat’a ise Tarihi Saat Kulesi tablosunu hediye etti.
Başhekim Kozan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD)’a, pandemi süreci başında daha önce sundukları desteklerden dolayı bir kez daha teşekkür etti.

Yozgat Valisi Ziya Polat ve Belediye Başkanı Celal Köse, Avrupa Spor ve Hareketlilik Haftası nedeniyle Spor Vadisi’nde düzenlenen Spor Şenliği’ne...
Bilal Şahin İlahiyat Fakültesinde mezuniyet sevinci
Bozok Üniversitesi Bilal Şahin İlahiyat Fakültesi’nde 2020-2021 akademik yılı lisans eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler düzenlenen törenle diplomalarını aldı.
Down sendromlu çocuğu bulmak için emniyet seferber oldu
Yozgat'ın Sorgun ilçesinde kaybolan 5 yaşındaki Emir Talha Erdem isimli down sendromlu çocuk için polis ekipleri seferber oldu.
Musatafa Yağız’a Nefes Ol
Antalya’da yaşayan Didem (36) ve Gökhan (39) Gülmez çiftinin bebeği SMA hastalığıyla mücadele ediyor.
Kaçırılmak istenen öğrenciyi moto kurye kurtardı
Yozgat'ın Sorgun ilçesinde kaçırılmak istenen öğrenciyi moto kurye kurtardı.
Yozgat en yüksek iller sıralamasında ilk 7’de
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 11-17 Eylül arasındaki vaka sayılarını açıkladı. Yozgat en yüksek iller arasında ilk 7’de yer alarak, yüzde...
Bozkır’ın Tezenesi vefatının 9. yıl dönümünde anılıyor
Bozkırın Tezenesi" olarak bilenen ve 25 Eylül 2012'de vefat eden halk ozanı merhum Neşet Ertaş, başta memleketi Kırşehir olmak üzere...
Vali Polat, Şehit babası Şahin’in cenazesine katıldı
Yozgat Valisi Ziya Polat, 2004 yılında Hakkari’nin Çukurca’da şehit olan Jandarma Asteğmen Süleyman Şahin'in vefat eden babası Murat Şahin'in Yerköy...
Başkan Köse: Ortak paydamız Yozgat
Başkanlık görevine geldiği günden bu yana esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren ve istişare toplantıları düzenleyen Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse,...
Yozgat’ta yaban hayatı fotokapanla görüntülendi
Yozgat’ta ormanlık alanlara kurulan fotokapanla; yaban hayatı görüntülendi.
Divanev Yozgat Mağazası açıldı
Yozgat’ta yarım asırdır mobilya sektöründe faaliyet gösteren Köksallar Mobilya bünyesinde hizmet verecek Divanev Yozgat Mağazası, kalabalık bir davetli katılımıyla düzenlenen...
Yozgat’ta kamu kurum misafirhaneleri öğrencilere açıldı
Yozgat Valisi Ziya Polat, ilgili kamu kurum müdürleri ile yaptığı toplantı sonrası il genelinde kamu kurumlarına ait misafirhanelerin, yurt bulamayan...
Sağlıklı yaşam için pedal çevirdiler
“Avrupa Hareketlilik Haftası” kapsamında Yozgat Belediyesi tarafından “Bisiklet Sürme Etkinliği kapsamında düzenlenen bisiklet turunda katılımcılar sağlıklı yaşam için pedal çevirdi.
Kavşakta düzenleme çalışması yapıldı
Yozgat Belediyesi tarafından Esentepe Mevkiinde petrol istasyonun olduğu güzergahta yeniden düzenleme yapılarak orta refüj kaldırıldı, yeniden yol açıldı.
İki sporcu Kayseri Bölge Karmasına seçildi
Yozgat Belediyesi Bozokspor Kulübü sporcuları, başarılarına yeni başarı eklemeyi sürdürüyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ