$ DOLAR → Alış: 7,49 / Satış: 7,52
€ EURO → Alış: 9,04 / Satış: 9,08

DEVA Partisi Yozgat Merkez İlçe Başkanlığına Bulut seçildi

Ali Babacan liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Yozgat Merkez İlçe 1. Olağan Kongresinde tek liste ile gidilen kongrede Merkez İlçe kurucu Başkanı Mustafa Bulut, seçildi.

DEVA Partisi Yozgat Merkez İlçe Başkanlığına Bulut seçildi
  • 17.10.2020
  • 793 kez okundu

Ali Babacan liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Yozgat Merkez İlçe 1. Olağan Kongresinde tek liste ile gidilen kongrede Merkez İlçe kurucu Başkanı Mustafa Bulut, seçildi.

Açık alanda gerçekleştirilen kongreye; DEVA Partisi Yozgat İl Başkanı İsmail Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Bulut, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanı Mustafa Bulut, yaptığı konuşmada; birlik beraberlik mesajı verdi.

Başkan Bulut, “DEVA Partisinde farklı düşüncelere saygı var, ötekileştirme ve ayrıştırma yoktur. Biz, Yozgat’ımızda yaşayan herkesi kucaklayacağız, düşüncelerinden ya da fikirlerinden dolayı ayrıştırmayacağız. Ülkemizde ekonomi ve sosyal anlamda büyük bir çöküntü ve ümitsizlik var. Vatandaşlarımız yarınından endişe eder hale geldi. İşsizlik tavan yaptı, esnafımız, çiftçimiz çok zor durumda. Bugün bakıyoruz ilimizde maalesef pek çok esnafımızın işyeri camında devren  yada satılık yazısı yazıyor.

Yozgat’ta durum böyle iken ülkemizin her tarafında benzer durumla karşı karşıyayız. Buna rağmen ekonomide tozpembe tablo çizenler Yozgat esnafımızı, çiftçimizi, işçimizi, emeklilerimizi ziyaret etsinler derleri ile hemhal olsunlar. Bakalım ondan sonra her şey güllük gülistanlık diyebilecekler mi. Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan liderliğinde kurulan DEVA Partisi’nin ilimizde hak ettiği yere gelmesi için tüm teşkilatımızla birlikte el ele gönül gönüle çok çalışarak partimizi iktidara taşıyacağız. Bu vesile ile kongremize katılım sağlayan başta ailem olmak üzere; çok değerli il başkanıma, ilçe başkanlarıma ve partili kardeşlerimize teşekkür ediyorum.”diye konuştu.

DEVA Partisi Merkez İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:”Salih Aydoğan, Mustafa Açıkel, Metin Zararsız, Furkan Engin Yaşar, İfakat İcik, Halis Gökçealp, Kenan İnci, Ahmet Erkoç, Erdoğan Çelikkaya, Ünal Atmaca, Uğur Aközlü, Nafız Can Er”

Yozgat İl Jandarma Komutanlığı tarafından temel eğitimlerini tamamlayan 46 acemi er için yemin töreni düzenlendi.
Destici’den Vali Polat’a ziyaret
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Yozgat Valisi  Ziya Polat'a nezaket ziyaretinde bulundu.
İl Başkanı Başer Mazbatasını aldı
AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, İl Seçim Kurulundan İl Başkanlığı Mazbatasını aldı.
Başer, yatırım ve projeleri görüştü
AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, il genelinde yapımı devam eden  baraj ve göletlerin ödenek...
Sağlık Sen Yozgat Şubesinden Alan’a tepki
Sağlık Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas,  Sağlık çalışanlarının özlük haklarına yönelik taleplerini ‘rüşvetçilikle’ ilişkilendiren Yeni Akit’in Haber Müdürü Murat...
Sedef’ten Şefaatli Belediye Başkanı Karacay’a ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İ Ethem Sedef, Şefaatli Belediye Başkanı Müjdat Karaca’yı makamında ziyaret etti.
Şerefli: Gelirde adalet için seyyanen zam yapılmalı
Memur-Sen Yozgat  İl Temsilcisi Kenan Şerefli, “Gelirde adalet için seyyanen zam yapılmalı, vergide adalet için oran sabitlenmeli, matrah artmalıdır" dedi.
Saraykent Belediyesinde toplu iş sözleşmesi sevinci
Saraykent Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası Yozgat Şube Başkanlığı arasında 3 yıl süreli toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Diyanet Vakfı Yozgat Şubesinden 400 öğrenciye kıyafet yardımı
Yozgat İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı ile WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu iş birliğiyle Yozgat’taki 400 ihtiyaç sahibi öğrenciye...
Erciyas: Hayal kırıklığı yaşamaktan yorulduk
Sağlık Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas, sağlık çalışanlarının bugüne kadar Kovid-19 salgınına karşı verdiği mücadelede birçok kıymetli neferini şehit...
Koranavirüse karşı aşı uygulaması başladı
Yozgat’ta Koranavirüse karşı (Corona Vac) aşı uygulaması ilk olarak sağlık çalışanlarından başlamak üzere yapılmaya başlandı.
Ticaret Borsası modern yeni hizmet binasını hizmete açtı
Yozgat Ticaret Borası son derece modern olarak tasarlanan Onur Kaytan Plaza'da bulunan yeni hizmet binasını düzenlenen törenin ardından dualar ve...
Türkiye’nin 1 numarası Kolatar Ev Konsepti Mondi Mağazası oldu
Yozgat’ta sahipliğini Ali ve Mustafa Kolatar kardeşlerin yaptığı Kolatar İstikbal ve Mondi mağazaları, 2020 yılı içerisinde Türkiye genelinde  İstikbal ve...
Yozgat Şehir Hastanesinde aşı odaları hazırlandı
Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan, aşı uygulamalarının sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi amacıyla Sağlık Bakanlığının genelgesi...
Engelli evde bakım hizmeti destek miktarları artırıldı
Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti’nden (SED), engeli evde bakım hizmeti ödemeleri için yapılan destek miktarlarını artırıldı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ