$ DOLAR → Alış: 18,55 / Satış: 18,62
€ EURO → Alış: 18,34 / Satış: 18,41

Başkan Adayı Köse, gençlerle bir araya geldi

AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, seçim çalışmaları kapsamında gençlerle bir araya geldi.

Başkan Adayı Köse, gençlerle bir araya geldi
  • 30.12.2018
  • 885 kez okundu

 

AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, seçim çalışmaları kapsamında gençlerle bir araya geldi.

Gençlerle kahvaltıda bir araya gelen Köse, gençlerin sorunlarını dinleyerek, bir belediye başkanından ne gibi beklentileri olduğunu ve isteklerini dinledi.

Gençlerin istek ve beklentilerinin kendileri için önemli olduğunu vurgulayan Köse, sadece gençlerin değil bütün vatandaşların beklenti ve isteklerine cevap vermek Yozgat halkına en iyi hizmeti sunabilmek için yola çıktıklarını kaydetti.

Geleceğin teminatının gençler olduğunu vurgulayan Köse, “Bu anlamda gençlerimize sahip çıkmak ellerinden tutmak zorundayız. Hiçbir gencimizi çaresizlikle, işsizlikle ümitsizliğe düşürmeyeceğiz. Gelecekle ilgili hayat mücadelelerinde her zaman yanlarında olacağız. Allah nasip ederse belediye başkanı seçildiğimiz takdirde öncelikle gençlerimize yönelik projelerimizi hayata geçireceğiz.”diye konuştu.

Belediye başkanı oldukları takdirde sosyal belediyecilik anlayışını her zaman ön planda tutacaklarını vurgulayan Köse,  gençlere yönelik sosyal projeleri hayata geçireceklerini ifade etti.

Köse, “Yozgat üniversite şehri olma yolunda adım adım ilerliyor, üniversitemizin öğrenci sayılı 20 bine yaklaştı. Bu gençlerimizin beklentilerini karşılamak zorundayız. Üniversitedeki gençlerimiz bizim kültür elçilerimiz olacak. Onları ne kadar şehrimizde mutlu edebilirsek, onlarda gittikleri yerde Yozgat’tan övgü ile bahsedeceklerdir. Çalışmalarımıza; siyasilerimiz başta olmak üzere; il yöneticilerimiz, STK’larımız, işadamlarımız, kanaat önderlerimizle hep birlikte el ele vererek şehrimizin gelişmesi için çalışacağız. Refah seviyesi yüksek, huzurlu bir kenti hep birlikte yeniden inşa edeceğiz.”ifadelerini kullandı.

ReklamReklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ