$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Zararsız’dan “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına 2 maaş desteği

Hizmet İş Sendikası Yozgat Şube Başkanı ve Hak İş İl Başkanı Ferman Zararsız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına 2 aylık maaş desteğinde bulunduğunu açıkladı.

Zararsız’dan “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına 2 maaş desteği
  • 03.04.2020

Hizmet İş Sendikası Yozgat Şube Başkanı ve Hak İş İl Başkanı Ferman Zararsız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına 2 aylık maaş desteğinde bulunduğunu açıkladı.

Hizmet İş Sendikası Başkanı Zararsız, ülkenin birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğu bugünlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlatmış olduğu milli kampanyaya iki aylık maaş desteği ile katkıda bulunduğunu ifade etti.

Başkan Zararsız, “Hayatı eve sığdırdığımız bu günlerde, insanlığı, vefayı yardımlaşmayı ve dayanışmayı da vakte sığdırmalıyız. Günlük çalışan, günlük kazanan birçok insan ihtiyaçlarını karşılayacak gelirlerden mahrum durumdadır.  İnsanlar hayatlarını sürdürmek için çalışmak, hayatta kalmak için evde kalmak zorundalar.  Bu çelişkinin ürettiği ve üreteceği mağduriyetlere gözlerimizi kapamamalıyız.  Aziz milletimizin selameti, birliği ve beraberliği için, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘’Biz Bize Yeteriz Türkiyem’’ Kampanyası’na Hizmet-İş Sendikası Yozgat Şube Başkanlığı ve Hak-İşYozgat İl Başkanlığı olarak 2 Aylık maaşımızı bağışta bulunarak destek verdik. Rabbimiz, cümlemizin yaptığı ve yapacağı hayırları katında en güzel şekilde kabul etsin, bir an önce Ülkemizi, Milletimizi ve İnsanlığı bu musibetten kurtarsın, Birliğimizi, Beraberliğimizi ve Kardeşliğimizi daim etsin inşallah. Zorunlu olmadıkça herkes salgınla mücadele noktasında evde kalmalı, yalnız kalmamalı ve darda kalmamalı.”ifadelerini kullandı.

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ