$ DOLAR → Alış: 18,55 / Satış: 18,62
€ EURO → Alış: 18,34 / Satış: 18,41

Yozgat protokolü vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi

Yozgat Belediyesi tarafından bu yıl 21.ncisi düzenlenen Uluslararasi Sürmeli Festivali etkinlikleri kapsamında Yozgat Protokolü kahvaltıda vatandaşlarla bir araya geldi.

Yozgat protokolü vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi
  • 06.08.2022
  • 798 kez okundu

Yozgat Belediyesi tarafından bu yıl 21.ncisi düzenlenen Uluslararasi Sürmeli Festivali etkinlikleri kapsamında Yozgat Protokolü kahvaltıda vatandaşlarla bir araya geldi.

Sarraflar Caddesinde düzenlenen kahvaltı programına vatandaşların da ilgisi büyük oldu. Yozgat Valisi Ziya Polat ve Belediye Başkanı Celal Köse, cadde üzerinde boydan boya kurulu masalardaki vatandaşları tek tek ziyaret ederek afiyet olsun dileklerinde bulundu.

Programa; Yozgat Valisi Ziya Polat, Belediye Başkanı Celal Köse, Cumhuriyet Başsavcısı  Recep Sevgili, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Tanışman, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Nurullah Nurdoğan, Hizmet İş Sendikası Yozgat Şube Başkanı Ferman Zararsız, federasyon ve dernek başkanları ile vatandaşlar katıldı.

Vali Ziya Polat, vatandaşlarla böylesine güzel bir ortamda kahvaltı yapmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vali Polat, “Festival etkinlikleri kapsamında vatandaşlarımızla kahvaltıda bir araya gelmek bizleri ayrı bir mutluluk verdi. Festivaller şehirlerin tanıtımı açısından önemli olduğu kadar, birlik, beraberlik adına da kaynaşmaya vesile oluyor. Bugünde vatandaşlarımızla kahvaltıda bir aradayız.”dedi.

Belediye Başkanı Celal Köse’de festival programı kapsamında vatandaşlarla bir arada olduklarını belirterek, “Pandemi nedeniyle 2 yıldır vatandaşlarımızla böylesine ortamlarda bir arada olamıyorduk. Normalleşme süreciyle birlikte iki yıl aranın ardından festivalimizi de dolu dolu etkinliklerle kutlayacağız. Festivalimizin birinci günü oldukça yoğun katılımla kutlandı.

Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi bizleri de mutlu etti. Bugünde kahvaltı programı dolayısıyla vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bu tür etkinlikler birlik beraberlik adına kaynaşmaya da vesile oluyor. Festival programımız dolu dolu farklı etkinlilerle devam ediyor.”diye konuştu.

ReklamReklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ