$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Yozgat Belediyesinden salgınla mücadele eden personeline 700TL destek

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Korona salgınına karşı yayılmayı önleyici tedbir çalışmaları kapsamında görev yapan belediye personellerine 700 TL brüt ödeme yapılacağını açıkladı.

Yozgat Belediyesinden salgınla mücadele eden personeline 700TL destek
  • 14.04.2020

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Korona salgınına karşı yayılmayı önleyici tedbir çalışmaları kapsamında görev yapan belediye personellerine 700 TL brüt ödeme yapılacağını açıkladı.

Başkan Köse, personellerinin gece gündüz demeden sahada en iyi şekilde görevlerini yerine getirdiğini vurgulayarak, salgınına karşı ilk günden itibaren yayılmayı önleyici tedbirlerle vatandaşların sağlığını güvenceye almak adına belediye çalışanlarının sahada yoğun mesai harcadığını ifade etti.

Başkan Köse, “Çok sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Yalnızca Türkiye değil, yalnızca Yozgat değil, tüm dünya sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Bu sıkıntıyı aşmanın tek formülü var. Mümkün olduğu kadar virüsün yayılmasını azaltmak gerekiyor. Bundan sonraki süreçte bize düşen görev, yaptığımız işin en iyisini en düzgün bir şekilde yapabilmektir. Bizler, iyi günde ve kötü günde hemşehrilerimize hizmet etmekle mükellefiz.  Allah razı olsun belediye personelimiz, verilen görevleri en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyor.

Bugün, ‘kuru kuruya da teşekkür olmaz’ diyoruz.  Bu aydan itibaren görev yapan bütün arkadaşlarımızın tamamında bu olağan üstü hal devam ettiği müddetçe, bu salgın ile ilgili faaliyetler devam ettiği müddetçe maaşlarına 700 TL brüt olarak destek vereceğiz.  İnşallah el birliği ile bu süreci atlatacağız. Allah, yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ