$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Vali Polat: Ekiplerimiz sahada 24 saat denetimlerini sürdürüyor

Yozgat Valisi Ziya Polat, Kovid-19 salgınına karşı mücadelede il genelinde oluşturulan ekiplerin 7 gün 24 esasına göre sahada denetimlerini sürdürdüğünü söyledi.

Vali Polat: Ekiplerimiz sahada 24 saat denetimlerini sürdürüyor
  • 14.09.2020

Yozgat Valisi Ziya Polat, Kovid-19 salgınına karşı mücadelede il genelinde oluşturulan ekiplerin 7 gün 24 esasına göre sahada denetimlerini sürdürdüğünü söyledi.

Vali Polat, vatandaşların sağlığını her şeyin üstünde tuttuklarını, buna yönelik alınan tedbirlere de vatandaşların hasasiyet göstermeleri gerektiğini vurguladı.

SALGIN DENETİM EKİPLERİMİZ HER AN KAPINIZI ÇALABİLİR

Salgınla mücadelede toplumsal duyarlılık gösterilmesi gerektiğinin altını çizen Vali Polat,”Korona salgınına karşı toplumsal mücadelede başarılı olursak bu salgını en hafif şekliyle atlatabiliriz. Bizler, Kendimizden sorumlu olduğumuz gibi, ailemizden ve çevremize karşı da sorumlu olduğumuzun bilinciyle hareket etmeliyiz. Özellikle maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etmeliyiz. Karantina da olması gereken bir vatandaşımız bu kurala uymaz, kendi ve toplum sağlığını tehlikeye atarsa bizlerde gereğini yapar bu durumda olan vatandaşımızı KYK yurtlarına yerleştirerek karantina boyunca oluşacak masrafları da kendisinden tahsil ederiz.

Şuanda İzolasyon kurallarını ihlal eden vatandaşlarımızı KYK Yurtlarına yerleştirmeye başladık. Lütfen evde izolasyon kurallarına uyalım. Ekiplerimiz her alanda sizin sağlığınız için 7/24 sahada denetimlerini sürdürüyor. Salgın Denetim Ekiplerimiz her an kapınızı çalabilir.”ifadelerini kullandı.

ReklamReklam
Milletvekili Akgül’den bürokratlara: “ Nefesi yetenler hizmet edecek “
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Yozgat'ta görev yapan tüm bürokratların vatandaşların hizmetinde en iyi ve hızlı bir şekilde görev...
Yozgat’ta bayramlaşma programı düzenlendi
Yozgat'ta Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ