$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Uğur Bektaş, adaylığını açıkladı

Esnaf ve Sanatkârlar, Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Uğur Bektaş, kooperatif seçimlerinin 20 Ocak Cumartesi günü yapılacağını açıkladı.

Uğur Bektaş, adaylığını açıkladı
  • 26.12.2017
  • 553 kez okundu

 

 

Esnaf ve Sanatkârlar, Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Uğur Bektaş, kooperatif seçimlerinin 20 Ocak Cumartesi günü yapılacağını açıkladı.

Denetim kurulu üyeleri ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Uğur Bektaş, olağan kongrede yeniden aday olacağını söyledi.

2017 yılında esnafa 30 milyon kredi desteği sağladıklarını belirten Uğur Bektaş, “Şu an itibari ile İşyeri edindirme kredisine müracaat eden Esnaf ve Sanatkarlarımıza kısa sürede kredileri kullandırma gayretindeyiz. Aynı zamanda sıfır araç edinme kredisine müracaat eden Esnaf ve Sanatkarlarımıza kredilerini sorunsuz olarak kullandırarak yeni araç almalarını sağlamanın mutluluğu içerisindeyiz . Kredi Başvuruları müracaat , İstihbarat , ipotek alımı onay aşaması ve ödemesi normal şartlarda 15 gün ile sonuçlandırılırken , Deneyimli Yönetici kadromuz ve Personellerimizle Kooperatifimiz tarafından bu süre müracaat süresi sonrasında 3 iş günü ile gerçekleştirilmektedir. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi olarak , kredi talebinde bulunan ve gerekli şartları taşıyan bütün Esnaf ve Sanatkarlarımıza en kısa sürede kredilerini kullandırmaya devam ediyoruz” dedi.

Plasman konusunda sıkıntı yaşamadıklarını vurgulayan Bektaş, “Plasman konusunda bizlerden yardımlarını eksik etmeyen Türk Esnaf ve Sanatkarının sesi ve sahibi Yozgat’ımızın büyük şansı olan TESKOMB Genel Başkanımız Abdulkadir Akgül Bey’e Esnaf ve Sanatkarlarımız ve Kooperatifimiz, aynı zamanda şahsım ve yönetim kurulumuz adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum” diye konuştu.

HEDEFİMİZ 60 MİLYON LİRA

2018 yılında 60 milyon kredi kullandırmayı hedeflediklerini ifade eden Bektaş, “2018 yılında yönetim olarak 60 milyon lira kredi kullandırmak hedefiyle Esnaf ve Sanatkarlarımızın hizmetinde olarak faydalanmaları için her zaman olduğu gibi yönetim kurulumuz ile tüm gayretimizle çalışacağız. 2018 yılında yapılacak olan kongremiz 20 Ocak 2018 Cumartesi günü Saat 11:00 ‘ de Yozgat Şöförler ve Otomobilciler Odamızın düğün salonunda yapılacaktır. Üyemiz olan Esnaf ve Sanatkarlarımıza kanunda belirtildiği üzere davet mektuplarımızı posta yolu ile göndererek bildirdik. Sizlerin aracılığı ile tekrar beyan ediyor ve davet ediyorum . Bu vesile ile TESKOMB Genel Başkanımız Sayın Abdulkadir Akgül Bey’e , Halkbank Yozgat Şube Müdürümüz Sayın İdris Dişli  Bey ve personellerine , varlığını ve güçlerini her zaman üzerimizde hissettiğimiz kıymetli Esnaf ve Sanatkarlarımıza sonsuz saygı sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.”diye konuştu.

 

Başkan Köse, çalışmaları yerinde inceledi
Kovid-19 tedavisi nedeniyle bir süre hastanede ve evinde kendisini izole ederek süreci atlatan Belediye Başkanı Celal Köse, hafta başında başladığı...
Şerefli: İnsanlığın inançlarını hedef almak özgürlük değil, küstahlıktır
Memur Sen Yozgat  İl Başkanı Kenan Şerefli, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslamiyet'i ve Müslümanları hedef alan açıklamalarına sert sözlerle tepki...
Yazıcı, köy okullarını ziyaret etti
Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, okul ziyaretleri kapsamında Yozgat’a bağlı Sarıfatma ve Çadırardıç Köyü İlk ve Ortaokullarını ziyaret...
Başer, Yozgat halkının Mevlid Kandilini kutladı
AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Mevlid Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında Yozgat halkının kandilini kutladı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ