$ DOLAR → Alış: 32,88 / Satış: 33,01
€ EURO → Alış: 35,26 / Satış: 35,40

Tecimer: Toplumsal sorumluluklarımıza hassasiyet gösterelim

Yozgat İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, kentin asayiş ve huzurunu sağlama konusundaki çalışmalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Toplumun huzur ve güven içinde yaşaması için herkesin sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini vurgulayan Tecimer, özellikle trafik güvenliği ve kamu düzenine yönelik hassasiyetin önemine dikkat çekti.

Tecimer: Toplumsal sorumluluklarımıza hassasiyet gösterelim
  • 23.05.2024


Yozgat İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, kentin asayiş ve huzurunu sağlama konusundaki çalışmalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Toplumun huzur ve güven içinde yaşaması için herkesin sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini vurgulayan Tecimer, özellikle trafik güvenliği ve kamu düzenine yönelik hassasiyetin önemine dikkat çekti.
KENTİN ASAYİŞ VE HUZURU ÜST SEVİYEDE
Tecimer, Yozgat’ın asayiş ve huzurunun sağlanması adına emniyet güçlerinin gece gündüz demeden çalıştığını ifade etti. Kentin asayiş ve huzur yönünden sakin iller arasında yer aldığını belirten Tecimer, bu durumun devamı için vatandaşların da duyarlı olması gerektiğini söyledi.
OPERASYONLARLA GÜVENLİĞE KATKI
İl Emniyet Müdürü Tecimer, yapılan operasyonlarla ilgili de bilgi verdi. Narkotik Suçlarla Mücadele kapsamında yapılan operasyonların başarılı olduğunu belirten Tecimer, DEAŞ ve diğer terör örgütlerine yönelik de önemli operasyonlar gerçekleştirdiklerini ifade etti. Bu mücadelenin azim ve kararlıkla sürdürüleceğini vurguladı.
TOPLUMU RAHATSIZ EDEN DAVRANIŞLARDAN UZAK DURMALIYIZ
Özellikle abartılı egzoz ve araçlarda yüksek sesle müzik gibi davranışların toplumu rahatsız ettiğini belirten Tecimer, bu tür tutum ve davranışlardan kaçınılması gerektiğini vurguladı. Vali Mehmet Ali Özkan’ın talimatları doğrultusunda il ve ilçelerde bu tür rahatsız edici durumlarla mücadelenin kararlılıkla sürdüğünü belirtti.
TRAFİK GÜVENLİĞİ KONUSUNDA ÖNEMLİ UYARILAR
Yaz döneminin gelmesiyle birlikte artan seyahatlerde trafik güvenliğinin önemine değinen Tecimer, sürücülerin dikkatli olmaları gerektiğini vurguladı. Trafik kurallarına harfiyen uyulması gerektiğini belirten Tecimer, aşırı hızdan kaçınılması, trafik işaretlerine ve kurallarına uyulması gerektiğini ifade etti.
VATANDAŞLARIN CAN VE MAL GÜVENLİĞİ ÖNCELİKLİ
Amacın vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak olduğunu vurgulayan Tecimer, bu doğrultuda ekiplerin yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti. Toplumsal sorumluluklara hassasiyet göstererek, güvenli bir şehir ve trafik ortamı oluşturmak için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

ReklamReklam
Yerköy İlçe yöneticilerinden Vali Özkan’a ziyaret
Yerköy ilçe yöneticilerinden oluşan heyet, Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan'ı ziyaret ederek ilçede yapılacak olan yatırımlar hakkında bilgi verdi.
Başkan Arslan: Bozokspor ile ilgili bir talep gelmedi
Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, Yozgat Bozokspor ile ilgili şu ana kadar herhangi bir talep almadıklarını belirterek, konuyla ilgili açıklamalarda...
Şefaatli Belediyesinde 3 yıllık toplu iş sözleşme sevinci
Şefaatli Belediyesi, Hizmet İş Sendikası Yozgat Şubesi ile kadrolu işçileri kapsayan 3 yıl süreli bir toplu iş sözleşmesi imzaladı.
Demirer: GATA derhal yeniden açılmalıdır
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbı Onkoloji ve Hematoloji uzmanı Prof. Dr. Taner Demirer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Türkiye'nin terör...
Vali Özkan, Vatandaşları makamında ağırlıyor taleplerini dinliyor
Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, vatandaşların problemlerini dinlemeye ve çözümler üretmeye yönelik çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor.
Vali Özkan, valilik personeli ile bayramlaştı
Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, bayram tatilinin sona ermesi ve mesainin ilk günü valilik personeli ile tek tek bayramlaşarak, aileleri...
Benzin ve motorine çifte zam geliyor
Sürekli fiyatları değişen benzin ve motorin fiyatlarına bir zam daha geliyor. Bu gece yarısından fiyat tabelası değişecek.
Yozgat’ta bayram kazalarında yüzde 17’lik azalma
Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, 2024 yılı Kurban Bayramı tatilinde il genelinde meydana gelen trafik kazalarında yüzde 17'lik önemli bir...
Bayram’da 7 Bin 120 hastaya acil servis hizmeti verildi
Yozgat Şehir Hastanesi, Kurban Bayramı süresince yoğun bir hizmet temposuna sahne oldu. Hastane Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan, 9 günlük...
YOBÜ’de bayramlaşma töreni
Kurban Bayramı münasebetiyle Yozgat Bozok Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi fuaye alanında akademik ve idari personelin katılımıyla bayramlaşma töreni yapıldı.
Akgül: “Şov yapmıyoruz derman olmaya çalışıyoruz”
AK Parti Yozgat Milletvekili ve TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, geçtiğimiz günlerde etkili olan sağanak ve doludan zarar gören vatandaşları...
Tecimer’den sürücülere tatil dönüşü uyarısı
Bayram tatilinin sona ermesi ve geri dönüş yolculuklarının başlamasıyla birlikte Yozgat İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, sürücülere yönelik önemli uyarılarda...
AK Parti teşkilatlarında güç birliği
AK Parti Yozgat İl Başkanlığı tarafından Merkez ve ilçelerde düzenlenen bayramlaşma töreni yoğun katılımla gerçekleşti.
Bayram tatilinde yollarda 68 kişi hayatını kaybetti
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, bayram tatilinin 8 gününde trafik kazalarında 68 kişinin hayatını kaybettiğini ve 9 bin 787 kişinin yaralandığını...
Park halinde yanan aracı itfaiye ekipleri söndürdü
Yozgat’ta akşam saatlerinde park halinde yanan araç itfaiye ekiplerin müdahalesi ile kısa sürede söndürüldü.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ