$ DOLAR → Alış: 18,55 / Satış: 18,62
€ EURO → Alış: 18,34 / Satış: 18,41

Öğrenciler hünerlerini sergiledi

Öğrenciler hünerlerini sergiledi
  • 30.03.2017
  • 857 kez okundu

Yozgat 75. Yıl Dr. Müzeyyen Çok Değerli İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri, öğretim yılı içerisinde yapmış oldukları çalışmaları Fen Bilimleri Projesi’nde sergiledi.

Eğitim yılı içerisinde okulda yaklaşık 60 öğrenci fen bilimleri dersinde ürettikleri 150 projeyi okulun giriş bölümünde açtıkları stantlarda davetlilerin beğenisine sundu.

Törene; Yozgat Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Danyal Kocabeyoğlu, Okul Müdürü Osman Kayıhan, Müdür Yardımcısı Ebru Gül Başer, öğretmen ve öğrencilerin yanı sıra öğrenci velileri de katıldı. Fen Bilimleri Projesi sergisinde öğrenciler tarafından üretilen projeler tanıtılırken projeler büyük beğeni kazandı.

Programa katılan Yozgat Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Danyal Kocabeyoğlu, “Yozgat Müzeyyen Çok Değerli İlkokulunun hazırlamış olduğu Fen Bilimleri Projesi açılış törenine katıldık. Burada 60 öğrencinin hazırladığı 150 projeyi inceledik. Öğrenciler çok güzel projeler hazırlamışlar. Öğrenciler hem kendilerini kanıtlasınlar hem de ilerleyen dönemlerde daha iyi projeler yapsınlar diye böyle bir çalışma düşünülmüş. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Okul Müdürü Osman Kayıhan ise “Projenin hazırlanmasında öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin çok emeği geçti. Proje başladığı günden beri onların heyecanlarını yaşadık. Proje sonunda öğrencilerimizin el emeği göz nuru eserleri ortaya çıktı. Çocuklarımızın kendilerini tanımaları açısından bu projeleri önemli görüyoruz” diye konuştu.

ReklamReklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ