$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Milletvekili Başer: Stadyum yıkılıp yeniden yapılacak

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer,  Yozgat Şehir Stadyumunun yıkılıp yeniden yapılacağını söyledi.

Milletvekili Başer: Stadyum yıkılıp yeniden yapılacak
  • 14.06.2020

 

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer,  Yozgat Şehir Stadyumunun yıkılıp yeniden yapılacağını söyledi.

Milletvekili Yusuf Başer, beraberinde İl Genel Meclis Başkanı İskender Nazlı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç ve bazı partililer ile şehir stadyumunda incelemelerde bulunarak Gençlik ve Spor İl Müdürü Rasim Parlak’tan bilgi aldı.

Milletvekili Yusuf Başer, incelemeler sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada; Yozgat’ta stadyumun ne olacağı ile ilgili bilgi kirliliği yaşandığını belirterek, projenin 15 Temmuz’da biteceğini ifade etti.

AK PARTİ NE SÖZ VERMİŞSE YERİNE GETİRMİŞTİR

Stadyumun tamamen yıkılıp yeniden yapılacağını vurgulayan Başer, AK Partinin ne söz vermişse yerine getirmiştir.”dedi.  Başer,  “Deprem yönetmeliğine göre buranın tadilat ve tamiratı mümkün değil, yıkılması gerekiyor. Kale arkaları dahil bütün tribünler kapatılacak. Sivas Caddesi yönünde ise sosyal donatılar, alışveriş merkezleri bulunacak. AK Parti ne söz vermişse yerine getirdi. Ne aldatan en de aldananlardan olduk. AK Parti söz vermişse bu sözü yerine getirir. Birileri yanlı, yanlış konuşur, gerçekleri söylemezler, aldatabilirler ama biz AK Parti olarak vermiş olduğumuz söz ne ise onu yapıyoruz. Stadyum inşaatı için 35 milyon lirası nakit olmak üzere 42 milyon lira bütçe ile ilimize yakışır bir stadyum yapıyoruz. Stadyum dışındaki çim saha yenilendi. Dış saha için de 1 milyon 600 bin lira harcamıştık.”diye konuştu.

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ