$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,16 / Satış: 8,19

İl Milli Eğitim Müdürü Yazıcı Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret etti

Yozgat Merkez ve ilçelerde okul ziyaretlerinde bulunarak okulların fiziki ve genel durumunun yanı sıra eğitim başarı seviyesinin artırılmasına yönelik çalışmalarını sürdüren İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Yozgat Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Yazıcı Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret etti
  • 10.12.2019
  • 1.053 kez okundu

 

Yozgat Merkez ve ilçelerde okul ziyaretlerinde bulunarak okulların fiziki ve genel durumunun yanı sıra eğitim başarı seviyesinin artırılmasına yönelik çalışmalarını sürdüren İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Yozgat Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret etti.

Ziyarette, Okul Müdürü Selim Yaman’dan uygulanan projeler, eğitim-öğretim faaliyetleri ve okul hakkında genel bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürü Yazıcı, okulun birimlerinde de incelemelerde bulundu.

Öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Yazıcı, eğitim üzerine sohbet ederek öğrencilere idealleri hakkında nasihatlerde bulundu.

 

Öğretmemelerle de bir araya gelen Yazıcı,  2023 Eğitim Vizyonu ve hedeflere ulaşmak için yapılan ve yapılması gereken çalışmalar, velilere yönelik yapılan seminerler, dezavantajlı öğrenciler ve Yozgat’ta uygulanan ”Hepimiz Başarılıyız ”, projesi ile ilgili çalışmalara da değindi.

Yazıcı, Öğrencilerin baskın yeteneklerinin tespit edilip,  yetenekleri doğrultusunda sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlere yönlendirilmesinin önemini vurgulayarak, okul sporları ve Yozgat’ta uygulamaya konulan ”Sosyal Okulum Projesi’ ile ilgili çalışmalar, kurum iklimi, kurum kültürü, öğrencilerin akademik başarışlarının izlenmesinin önemini vurguladı.

Öğretmenlerin görüş ve taleplerini alan Yazıcı, okulun gelişimi üzerinde fikir alışverişinde bulunarak, il eğitimine katkı sağlayan okul yöneticilerine, öğretmen, öğrenci, veli ve çalışmalarına teşekkür etti.

 

Yozgat’ta  küçük yaştan itibaren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin her kademesinde görev alan ve halen MHP  Yozgat Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı...
Milletvekili Başer’den ziyaret turu
Kurban Bayramını memleketi Yozgat’ta geçiren AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, bayram sonrası ziyaretlerde bulundu.
Bayramlaşma Programı düzenlendi
Yozgat’ta Kurban Bayramı resmi bayramlaşma programı Vali Ziya Polat’ın ev sahipliğinde Valilik Fuaye Salonunda gerçekleştirildi.
Kurban Bayramı’nın ilk gününde hastaneler acemi kasaplarla doldu
Kurban Bayramı'nın ilk gününde, her bayram olduğu gibi yine hastaneler acemi kasaplarla doldu.
Ambulans şarampole devrildi: 3 yaralı
Yozgat'ta hasta sevkinden dönerken sürücüsünün kontrolünden çıkan ambulans, taklalar atarak şarampole devrildi. Kazada 2 sağlık personeli ile şoför yaralandı.
DUYKON üyeleri ile Yozgat’ta buluştu
Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu (DUYKON) Kurban Bayramı öncesi yurtiçi ve yurtdışındaki üyeleri ve belediye başkanlarının da katılımı ile Yozgat Çamlık Otelde...
Vali Polat’tan bayram mesajı
Yozgat Valisi Ziya Polat, yayınladığı mesajında Yozgat halkının Kurban Bayramını kutladı.
Enginyurt, MHP’den ihraç edildi
Geçtiğimiz günlerde Fındık fiyatlarına ilişkin eleştirileriyle gündeme gelen MHP  Ordu Milletvekili  Cemal Enginyurt, MHP'den ihraç edildi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ