$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Hayvanseverler  Kulübü öğrencilerinden Emniyet Müdürü Esertürk’e ziyaret

Yozgat AYÇ Okulları / TED-AD Koleji  tarafından oluşturulan’ Hayvan severler Kulübü öğrencileri, Kolej Müdürü Ahmet Fahri Yaşar gözetiminde İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk’ü makamında ziyaret etti.

Hayvanseverler  Kulübü öğrencilerinden Emniyet Müdürü Esertürk’e ziyaret
  • 09.11.2020

Yozgat AYÇ Okulları / TED-AD Koleji  tarafından oluşturulan’ Hayvan severler Kulübü öğrencileri, Kolej Müdürü Ahmet Fahri Yaşar gözetiminde İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk’ü makamında ziyaret etti.

Kulübün çalışmaları hakkında İl Emniyet Müdürü Esertürk’e bilgiler veren öğrenciler, “Havaların soğuması ve kış aylarının girmesiyle birlikte sokak hayvanları ve yaban hayatı için yiyecek bulmak daha da zorlaşıyor. Bizlerde Kolej Müdürümüz Ahmet Fahri Yaşar başta olmak üzere öğretmenlerimizin de desteği ile kendi okulumuzda hayvan severler kulübünü kurduk. Burada amacımız farkındalık oluşturarak herkesi özellikle kış ayları döneminde sokak ve yaban hayvanları için bir şeyler yapmaları sağlamak istiyoruz. Burada yapacağımız çalışmalara kurumlarımızı da katılımlarını sağlayarak daha kapsamlı ve faydalı işler yapmak istiyoruz. Bugünde Sayın Müdürümüzü ziyaret ederek bu çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik.”diye ifade ettiler.

Yozgat AYÇ Okulları / TED-AD Koleji Müdürü Ahmet Fahri Yaşar’da eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere büyük önem verdiklerini belirtti. Yaşar, “Öğrencilerimizi bu duyarlıklarından dolayı bir kez daha kutluyorum. Kış iyiden iyiye soğuk yüzünü göstermeye başladı. Öğrencilerimiz de özellikle kış aylarında karla kaplı alanlarda yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarını düşünerekten  güzel bir birliktelik oluşturdular. Bizde kendilerini bu güzel çalışmalarında yanlarında olarak destekliyoruz. Bu vesile ile bizlere zamanını ayırarak, yakından ilgilenen İl Emniyet Müdürümüz Sayın Esertürk’e de teşekkür ediyoruz.”diye konuştu.

İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk’te ziyaretlerinden dolayı Kolej Müdürü A Fahri Yaşar ve öğrencilerine teşekkür ederek, hayvanları koruma adına yapacakları her türlü etkinliğe destek vereceklerini ifade etti.

 

 

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ