$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Güçlü Gross’ta büyük indirimler devam ediyor

Yozgat, Yerköy ve Sorgun’da 6 Şubesi ile gıda sektörünün öncü kuruluşlarından olan Güçlü Gross Marketler Zincirinde büyük indirimlere devam ediyor.

Güçlü Gross’ta büyük indirimler devam ediyor
  • 03.10.2020

Yozgat, Yerköy ve Sorgun’da 6 Şubesi ile gıda sektörünün öncü kuruluşlarından olan Güçlü Gross Marketler Zincirinde büyük indirimlere devam ediyor.

Zengin ürün yelpazesi ile gıdadan şarküteriye, manav’dan kasap reyonuna, 6 şubesiyle birlikte müşterilerine rahat alışveriş imkanı sunan Güçlü Grosss vatandaşlara “Çok al az öde” sloganıyla haftalık, günlük değil yılın 365 günü indirimli satışlarını sürdürüyor.

Güçlü Gross Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Güçlü, yaptığı açıklamada, Yerköy, Sorgun ve Yozgat Merkez olmak üzere 6 şubelerinde indirim kampanyalarının bir gün değil her gün devam ettiğini söyledi.

Vatandaşlara hesaplı alış veriş yapma imkanı sunduklarını söyleyen Güçlü, “Yozgat’ta kazandığımızı yine Yozgat’ta yatırıma dönüştürerek gıda sektöründe faaliyetimizi sürdürüyoruz.  Bunun yanı sıra şehrimizin istihdamına ve ekonomisine yönelik katkımızı da devam ediyor. Şehrimizde bugün Güçlü Gross marka haline geldiyse bu vatandaşlarımızın desteği ve güveni sayesinde olmuştur. Bugün baktığımızda Güçlü Gros Marketler Zincirinde piyasalarında altında ürün fiyatlarımızla dikkat çekiyor. Biz toptan fiyatının bile altında müşterilerimize alışveriş imkanı sunuyoruz. Sloganımızdan da anlaşılacağı üzere Güçlü Gross Marketler Zincirinde bir gün değil yılın 365 günü indirimli ürünlerimizle müşterilerimize hesaplı alışveriş imkanı sunuyoruz.”diye konuştu.

KURUTMALIK PATLICAN, TURŞULUK VE KONSERVELİK ÜRÜNLERDE SÜPER İNDİRİM

Sonbahar mevsimi dolayısıyla; kurutmalık patlıcan, turşuluk ve konservelik ürünlerde süper indirime gittiklerini vurgulayan Güçlü, “Sonbahar mevsimi dolayısıyla vatandaşlarımız kışın tüketecekleri kurutmalık, veya konservelik ürünlerin teminine şimdiden başladı. Bizlerde müşterilerimizin bu yöndeki ihtiyaçlarını karşılamak üzere bütün Güçlü Gross Şubelerimizde kurutmalık patlıcan, salçalık domates, turşuluk gibi ürünleri manav reyonumuzda uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Amacımız vatandaşlarımıza kaliteli ve hesaplı alışveriş imkanını bir günle ya da haftayla sınırlı tutmayıp yılın 365 günü her gün Güçlü Gross Marketler zincirinde sunmaktır.”ifadelerini kullandı.

 

 

 

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ