$ DOLAR → Alış: 7,44 / Satış: 7,47
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,05

Göreve başlar başlamaz okul ve inşaatları gezdi

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, müdürlük görevine başlar başlamaz ilk olarak ilde yapımı devem eden okul inşaatlarını yerinde inceleyerek görevlilerden bilgi aldı.

Göreve başlar başlamaz okul ve inşaatları gezdi
  • 26.10.2017
  • 515 kez okundu

 

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, müdürlük görevine başlar başlamaz ilk olarak ilde yapımı devem eden okul inşaatlarını yerinde inceleyerek görevlilerden bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, beraberinde İinşaat Emlak Biriminden sorumlu Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Erdoğan’la birlikte yapımı devam eden Sakarya İlkokulu, Nida Tüfekçiİ Güzel Sanatlar Lisesi ,Atatürk İlkokulu ve İmam hatip ortaokulu İnşaatlarını gezerek son durumları  hakkında bilgi aldı ve yerinde incelemelerde bulundu.

Okul inşaatları incelemesi sonrası okul ziyaretlerinde de bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Yazıcı, Sakarya İlkokuluna giderek Okul Müdürü Hamza Şimşek’i makamında ziyaret etti.  Öğretmenlerle de bir araya gelen Yazıcı, sorun ve isteklerini dinleyerek sohbet etti.

Öğretmenlere hayırlı bir eğitim öğretim yılı dilediğini belirten Yazıcı, eğitim-öğretimin bir süreç olduğunu ve bu sürece okuldaki hizmetliden okul müdürüne kadar herkesin katkısının ve etkisinin bulunduğunu dile getirdi. Yozgat eğitimine hep birlikte katkı sağlayacaklarını belirten Yazıcı, çalışmalarından dolayı yönetici ve öğretmenlere teşekkür etti.

Kapısının her zaman, herkese açık olduğunu vurgulayan Yazıcı, öğretmenlere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Sınıfları da ziyaret eden  Yazıcı, öğrencilerle sohbet ederek ideallerinin gerçekleştirmenin yolunun düzenli, planlı  çok çalışmaktan geçtiğini ifade etti.

 

Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürü Mücahit Alkan, Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci'yi makamında ziyaret etti.
AK Parti İl yönetiminde görev dağılımı yapıldı
AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, bugün il başkanlığında düzenlediği yönetim kurulu toplantısında yeni yönetimi ve il yürütme kurulunu...
Milli Eğitim ve Emniyet’ten Siber Farkındalık eğitimi
Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Emniyet Müdürlüğü İşbirliğinde ilk ve orta öğretim öğrencilerine yönelik Siber Farkındalık eğitimleri verildi.
Yozgat Şehir Hastanesi 4 yılda 3 Milyon 272 Bin hastaya hizmet verdi
Türkiye’de ilk açılan Şehir Hastanesi olma özelliğini taşıyan Yozgat Şehir Hastanesi, açıldığı günden bu yana 3 Milyon 272 Bin 557...
Başkan Yalçın’dan esnaf ziyareti
Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm Dr Nezih Yalçın, ilçede esnaf ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla sohbet etti, istek ve sorunlarını dinledi.
Başkan Başer: Korona salgınına karşı tedbiri elden bırakmayalım
AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer,  küresel salgın haline gelen Koronavirüs’e karşı ülkece milli bir mücadelenin içerisinde olduğunu belirterek,...
  Yozgat’ta acemi erler yemin etti
Yozgat İl Jandarma Komutanlığı tarafından temel eğitimlerini tamamlayan 46 acemi er için yemin töreni düzenlendi.
Destici’den Vali Polat’a ziyaret
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Yozgat Valisi  Ziya Polat'a nezaket ziyaretinde bulundu.
İl Başkanı Başer Mazbatasını aldı
AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, İl Seçim Kurulundan İl Başkanlığı Mazbatasını aldı.
Başer, yatırım ve projeleri görüştü
AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, il genelinde yapımı devam eden  baraj ve göletlerin ödenek...
Sağlık Sen Yozgat Şubesinden Alan’a tepki
Sağlık Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas,  Sağlık çalışanlarının özlük haklarına yönelik taleplerini ‘rüşvetçilikle’ ilişkilendiren Yeni Akit’in Haber Müdürü Murat...
Sedef’ten Şefaatli Belediye Başkanı Karacay’a ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İ Ethem Sedef, Şefaatli Belediye Başkanı Müjdat Karaca’yı makamında ziyaret etti.
Şerefli: Gelirde adalet için seyyanen zam yapılmalı
Memur-Sen Yozgat  İl Temsilcisi Kenan Şerefli, “Gelirde adalet için seyyanen zam yapılmalı, vergide adalet için oran sabitlenmeli, matrah artmalıdır" dedi.
Saraykent Belediyesinde toplu iş sözleşmesi sevinci
Saraykent Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası Yozgat Şube Başkanlığı arasında 3 yıl süreli toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Diyanet Vakfı Yozgat Şubesinden 400 öğrenciye kıyafet yardımı
Yozgat İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı ile WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu iş birliğiyle Yozgat’taki 400 ihtiyaç sahibi öğrenciye...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ