$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Eğitim Bir Sen’den PTT çalışanlarına maske desteği

Eğitim Bir Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, korona salgını dolayısıyla PTT çalışanlarının kullanması için Birlik Haber-Sen Başkanı Haydar Şahin’e yüz koruyucu siperlikleri teslim etti.

Eğitim Bir Sen’den PTT çalışanlarına maske desteği
  • 15.04.2020

Eğitim Bir Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, korona salgını dolayısıyla PTT çalışanlarının kullanması için Birlik Haber-Sen Başkanı Haydar Şahin’e yüz koruyucu siperlikleri teslim etti.

Eğitim Bir Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, tüm dünya ülkelerini etkisi altına alan koronavirüs salgınının Türkiye’de de etkisini sürdürmesiyle birlikte sendika olarak gerek sağlık çalışanları gerekse sahada çalışan personellerin kullanması için temin ettikleri siperlikleri teslim etmeye devam ettiklerini söyledi.

Başkan Şerefli, “Ülke olarak zor ve sıkıntılı bir sınavdan geçiyoruz. Dünya ülkelerini kasıp kavuran korona salgını maalesef ülkemizde de can kayıplarına sebep oluyor. Bu konuda bizlerin üzerine düşen görev gerek devlet yetkililerimizin gerekse il yöneticilerimizin uyarılarını dikkate alalım. Mecbur kalmadıkça evimizden dışarı çıkmayalım. Çünkü bu salgınla başa çıkabilmenin tek yolu kendimizi en iyi şekilde izole etmektir. Buda ancak evimizde kendimizi karantinaya almakla mümkündür. Bizlerde sendikamız tarafından temin edilen siperlikleri maskeleri korona salgınına karşı gerek kurumlarımızda gerekse sahada çalışan personellere yönelik siperlikleri teslim ettik. Dileğimiz ve temennimiz inşallah bu salgından en kısa sürede kurtuluruz.”diye konuştu.

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ