$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Durusoy: Halkla iç içe halkla beraber siyaset yapacağız

AK Parti Yozgat İl Başkan Adayı Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi, İktisat Uzmanı Hüseyin Durusoy, Siyasetin  toplumun genel ihtiyaçlarını konuşarak, tartışarak ve uzlaşarak karşılamanın evrensel yolu olduğunu belirterek, “Halkla iç içe halkla beraber siyaset yapmayı hedefliyoruz.”dedi.

Durusoy: Halkla iç içe halkla beraber siyaset yapacağız
  • 06.11.2020

AK Parti Yozgat İl Başkan Adayı Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi, İktisat Uzmanı Hüseyin Durusoy, Siyasetin  toplumun genel ihtiyaçlarını konuşarak, tartışarak ve uzlaşarak karşılamanın evrensel yolu olduğunu belirterek, “Halkla iç içe halkla beraber siyaset yapmayı hedefliyoruz.”dedi.

AK Parti İl Başkanı Adayı Hüseyin Durusoy, yaptığı açıklamada; başkan seçilmesi halinde nasıl bir çalışma içerisinde olacağını anlattı.

Durusoy, “Biz siyaseti uzun vadeli düşünüyoruz. Kamunun ve toplumun beklentilerini kişisel çıkarlarımızın üstünde tutan, erdemli bir uğraşı olarak görüyoruz. Toplumumuzun dinamizmine güveniyor, farklılıklar içerisinde birlikteliği koruyarak, toplumun bütün kesimlerini kucaklayan bir siyaset anlayışı içerisinde, bütün yönetim kurulu üyelerimizle birlikte, ortak aklın hâkim olduğu bir yönetim arzu ediyoruz. Halkla iç içe halkla beraber siyaset yapmayı hedefliyoruz.”dedi.

HER ZAMAN OLUMLU VE UYUMLU BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNDE OLACAĞIZ

Her zaman olumlu ve uyumlu bir çalışma içerisinde olacaklarını vurgulayan Durusoy, “

“Ak Parti İl Başkanı olarak Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Talimatlarını uygulayarak, Sendikalarımızla, Sivil Toplum Kuruluşlarımızla, Ticaret ve Sanayi Odalarımız, Esnaf ve sanatkâr Odalarımız, Ziraat odalarımız ve meslek odalarımız ile her zaman olumlu ve uyumlu bir çalışma içerisinde olacağız  İşçi ve memur sendika üyelerinin ortak ekonomik, sosyal, kültürel, özlük, mesleki, hak  ve beklentilerini korumak, insan onuruna yaraşır bir hayat düzeyi sağlamak için elverişli ücret ve sosyal yardımları ile daha iyi çalışma şartları ve mesleki saygınlık kazanmaları, Üyelerine tayin ve nakillerinde adaletli ve hukuka uygun davranılması, Aile bütünlüğünün sağlanması ve korunması ile aile fertlerinin, eğitim, sağlık, sosyal ve hayat şartlarının iyileştirilmesini ve geliştirilmesi, konularında Sendika Üyelerinin dil, din, ırk, mezhep ve siyasi düşünce farkı gözetmeksizin sorumluluklarını bilen insanlar olarak yetişmesi, toplumun adalet ve barış içinde yaşaması, toplumsal meseleler karşısında sorumluluk bilinci ile düşüncelerini ortaya koyması ve bunların mücadelesini yapması, hususlarında yapılacak her türlü gayret ve çalışmalarda sendikalarımızın yanında, her daim onların destekçileri olacağız. Ziraat odalarımız, Ticaret borsamız, Birlik ve Kooperatiflerimiz ile de yakın diyalog içerisinde olacağız. Çiftçilerimizin gelirlerini ve refah düzeyini yükseltmek amacı ile Tarımsal ve hayvansal ürünlerin verimini ve çeşitliliğini artırmak için gayret içerisinde olacağız. Bölgesel kalkınma planları ve projeleri oluşturarak Şehrimizin kalkınmasına için gayret göstereceğiz. Devletimizin imkanların dan her bir fertlerimizin adil bir şekilde yararlanmaları ve herkesin geçimini sürdürebileceği bir gelir seviyesine sahip olması, gelir paylaşımında adaleti sağlamak, devletimizin imkanlarına ve kurumlara ulaşmada fırsat eşitliği oluşturmak temel hedefimiz olacaktır. Adalet ve Kalkınma Partimizin 2023-2053 ve 2071 Vizyonunu gerçekleştirmek, Cumhur Başkanımız ile yüce milletimiz arasındaki bağı güçlendirmek   için, bütün gücümüzle çalışacağız.”ifadelerini kullandı.

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ