$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

Birlik Başkanları Milletvekili Soysal’dan destek istedi

Musabeyli Köyleri Sulama Birliği Başkanı Yaşar Doğan, beraberinde Yozgat ve İlçelere bağlı Sulama Birliği Başkanları ile birlikte AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal’ı Meclisteki makamında ziyaret etti.

Birlik Başkanları Milletvekili Soysal’dan destek istedi
  • 28.04.2017
  • 498 kez okundu

Musabeyli Köyleri Sulama Birliği Başkanı Yaşar Doğan, beraberinde Yozgat ve İlçelere bağlı Sulama Birliği Başkanları ile birlikte AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal’ı Meclisteki makamında ziyaret etti. Doğan ve diğer birlik başkanları yaptıkları çalışmaları hakkında Milletvekili Soysal’a bilgi verdikten sonra yapılmasını istedikleri projelerin yer aldığı dosyayı teslim etti.

Birlik Başkanı Yaşar Doğan ile birlikte Musabeyli, Paşaköy, Yenimahalle, Sekili, Esenli Sulama Birliği Başkanları Milletvekili Ertuğrul Soysal’ı TBMM’de ziyaret ederek, yaptıkları çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. Birlik başkanları Milletvekili Soysal’dan yapacakları çalışmalar için destek istedi.

Doğan, Referandum seçimi öncesi Paşaköy’de yapılan toplantıda görüşülen projelerin gerçekleşmesi için Milletvekili Sosyal’ın kendilerine destek olacağı sözünü verdiğini hatırlatarak, “Yaptığımız toplantıya Milletvekilimiz Ertuğrul Soysal’da katılmıştı. Milletvekilimiz bizden sorunlarımızı, beklentilerimizi ve neler yapılması gerektiğini bir dosya halinde hazırlayıp kendisine vermemizi istemişti. Bizde başkanlarımızla birlikte kapsamlı bir dosya hazırlayarak, kendisini makamında ziyaret ettik. Sağ olsun vekilimiz bizlerle yakından ilgilendi, verdiğimiz dosyayı inceleyerek, sorunlarımıza anında çözüm buldu. DSİ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, İş-Kur ve Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüklerini bizzat yanımızda arayarak, sorunlarımızın çözülmesi için gerekli talimatı verdi.”diye konuştu.

Birlik Başkanı Yaşar Doğan ve diğer birlik başkanları, sulama birliğinin sorunlarının giderilmesi için gayretlerinden dolayı Milletvekili Soysal’a teşekkür etti.

AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal’da ziyaretlerinden dolayı Birlik Başkanı Yaşar Doğan ve beraberindekilere teşekkür ederek, Yozgat ve bölgesinin kalkınması için hep birlikte gayret sarf edeceklerini söyledi.

Kovid-19 salgınına karşı, Yozgat Valisi Ziya Polat Başkanlığında  toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu  üyelerince alınan kararlar kapsamında denetimler aralıksız sürdürülüyor.
Başhekim Kozan, birimlerdeki işlemleri gözlemledi
Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan ve hastane yönetimi, vatandaşlara daha kaliteli sağlık hizmeti sunulması noktasında hastanenin birimlerini...
Başkan Köse, gazetecilerin gününü kutladı
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, yayınladığı mesajında Yozgat’ta görev yapan gazetecilerin “21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü” kutladı.
İl Emniyet Müdürü Esertürk’ten bekçilere hizmet içi eğitim
Yozgat İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk, İl ve ilçelere atanan 28 çarşı ve mahalle bekçilerine mesleklerinde kanunlara uymaları ve davranış...
Vatandaşı uzaktan erişim programı ile dolandıran şüpheli İstanbul’da yakalandı
Yozgat'ta, telefonda  kendisini banka görevlisi olarak tanıtarak aradığı Mustafa Kayıp'ın (55) telefonuna uzaktan erişim programıyla bağlanıp, kendi hesabına 28 bin 200 lira aktaran...
Başkan Dursun: Basın, demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarından biridir
AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, “Basın, demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarından biridir.”dedi.
Jandarma’dan kaçak kazıya dron’lu baskın
Yozgat İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Çekerek İlçesinde sit alanı bölgesinde kaçak kazı yapan şüphelileri dron ile tespit ederek suçüstü yakaladı.
Yerköy Terminalinde sona gelindi
Yerköy Belediyesi tarafından 2018 yılında Şel Mevkisi Yerköy- Ankara Karayolu yakınında yapım inşaatına başlanılan Yerköy Şehirlerarası Otobüs Terminali Belediye Başkanı...
Kılıç: Gazetecilik, fedakarlık ve sorumluluk isteyen önemli bir meslektir
AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, gazeteciliğin fedakarlık ve sorumluluk isteyen önemli bir meslek olduğunu söyledi.
Sedef, öncülüğünde 20 Milletvekili, yerel basının sorunlarını  meclise taşıdı
Yozgat ve ülke genelinde ekonomik anlamda büyük fedakarlıklarla faaliyetini sürdürmeye çalışan yerel basının sorunlarına duyarsız kalmayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)...
Vali Polat, muhtarların gününü kutladı
Yozgat Valisi Ziya Polat,  19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında muhtarların gününü kutladı.
Başkan Köse: Muhtarlarımız demokrasimizin mihenk taşıdır
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Türkiye’de 1829 tarihinden günümüze muhtarlıkların faaliyetini sürdürdüğünü belirterek, muhtarların demokrasinin mihenk taşlarından birisi olduğunu söyledi.
Başkan Ekinci: Muhtarlarmız yerel yönetimlerin omurgasını oluşturmaktadır
Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, muhtarların önemli bir görevi yerine getirdiğini belirterek, yerel yönetimlerin omurgasını muhtarların oluşturduğunu söyledi.
Yazıcı, Sorgun ve Saraykent’te öğrencilerle bir araya geldi
Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, ilçelerde okul ziyaretleri kapsamında Sorgun ve Saraykent’te okulları ziyaret ederek sınıflarda öğrencilerle bir...
TKDK’dan 48 Projeye 8 Milyon 207 Bin 400 TL hibe desteği
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu(TKDK) Yozgat İl Koordinatörü Selim Türker, IPARD 9. Çağrı Dönemi Birinci Grupta desteklenmek üzere seçilen...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ