$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Bilal Şahin’den Yozgat ve İlçe hastanelerine ameliyat ve transfer sedyesi

Yozgat’a yaptığı yatırımlar ve hizmetlerle adından söz ettiren Hayırsever İşadamı Bilal Şahin, Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi başta olmak üzere, Yerköy, Sorgun, Şefaatli Devlet Hastanelerine 16 adet ameliyat ve transfer sedyeleri gönderdi.

Bilal Şahin’den Yozgat ve İlçe hastanelerine ameliyat ve transfer sedyesi
  • 11.05.2020

Yozgat’a yaptığı yatırımlar ve hizmetlerle adından söz ettiren Hayırsever İşadamı Bilal Şahin, Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi başta olmak üzere, Yerköy, Sorgun, Şefaatli Devlet Hastanelerine 16 adet ameliyat ve transfer sedyeleri gönderdi.

İl genelinde eğitim başta olmak üzere yaptığı hayır ve hizmetlerle işadamlarına örnek olan hayırsever işadamı Bilal Şahin, Koronavirüs salgını dolayısıyla hastanelere tıbbi malzeme yardımında bulunmaya devam ediyor.  Daha öncede Çin’den ithal özel olarak getirttiği  koruyucu izolasyon sedye yardımında bulunan İşadamı Bilal Şahin, Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine, Sorgun, Yerköy ve Şefaatli Devlet Hastanesi yetkililerine toplam 16 adet ameliyat ve transfer sedyesi teslim etti.

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ başta olmak üzere,  Yerköy, Sorgun ve Şefaatli Devlet Hastanesi yetkilileri, İşadamı Bilal Şahin’e hastanelerine yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

Hastane yetkilileri, “Bilal Bey’den Allah razı olsun. Daha önce de hastanemize tıbbi malzeme yardımında bulunmuştu. Şimdi yine yardımlarda bulunmaya devam ediyor. Ülkemizde korona salgınına karşı sağlık çalışanlarımız büyük fedakarlıklarla mücadelesini sürdürürken, Hayırsever İşadamı Bilal Şahin Bey’in böylesine büyük bir destekte bulunması hastanemiz ve ilçe sakinlerimiz adına gurur verici bir durumdur. Bu vesile ile hayırsever işadamı Bilal Bey’e hastanemize ve şehrimize yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz.”diye konuştular.

İşadamı Bilal Şahin’de sağlığın her şeyden önce geldiğini belirterek, Yozgat Merkez ve İlçe Hastanelerine sedye yardımında bulunduğunu ifade etti. Şahin, “Korona salgını ile ülkemizde hastanelerimizin önemini bir kez daha ortaya çıktı. Hastanelerimiz fiziki ve genel durumu bakımından her türlü donanıma sahip  olarak hizmet vermektedir. Bu kapsamda bizde hastanelerimize sedye desteğinde bulunarak katkı sunmak istedik. Bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarımıza kolaylıklar diliyorum”dedi.

 

 

ReklamReklam
Milletvekili Akgül’den bürokratlara: “ Nefesi yetenler hizmet edecek “
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Yozgat'ta görev yapan tüm bürokratların vatandaşların hizmetinde en iyi ve hızlı bir şekilde görev...
Yozgat’ta bayramlaşma programı düzenlendi
Yozgat'ta Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ