$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Bilal Şahin: En büyük yatırım insana olan yatırımdır

Yozgat İl genelinde yaptığı hizmetler ve hayır işleri ile adından söz ettiren Yozgat ve İstanbul Kraft Torba Ambalaj Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Şahin, ülkenin geleceğinin teminatının çocuklar ve gençler olduğunu belirterek, en büyük yatırımın çocuklara yani insana olan yatırım olduğunu söyledi.

Bilal Şahin: En büyük yatırım insana olan yatırımdır
  • 28.10.2020

Yozgat İl genelinde yaptığı hizmetler ve hayır işleri ile adından söz ettiren Yozgat ve İstanbul Kraft Torba Ambalaj Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Şahin, ülkenin geleceğinin teminatının çocuklar ve gençler olduğunu belirterek, en büyük yatırımın çocuklara yani insana olan yatırım olduğunu söyledi.

Yozgat’ta eğitim başta olmak üzere il genelinde ilçe belde ve köylerde büyük hizmetlerde ve hayır işlerinde bulunan Hayırsever İşadamı Bilal Şahin, Yozgat Merkez başta olmak üzere; Yerköy ve diğer ilçelerin yanı sıra; Esenli, Gedikhasanlı, Sekili ve Saray Köyünde ki okullarda eğitim gören öğrencilere ayakkabı ve kıyafetle birlikte, laptop bilgisayardan yazıcıya, okul ses siteminden kırtasiye malzemesi ve öğretmen, okul idarecilerini de düşünerek eğitime desteğini ve katkısını sürdürüyor.

İşadamı Bilal Şahin, yaptığı açıklamada; bugüne kadar elinden geldiğince Yozgat’a ve vatandaşlara faydalı hizmetlerde bulunmaya gayret gösterdiğini söyledi.

Şahin, “Halka hizmet Hakka hizmet anlayışıyla, ekonomik ve sosyal anlamda  şehrimizin gelişmesi ve kalkınması adına katkıda bulunmaya gayret ediyorum. Ben siyasetçi değilim ve buna yönelik bir hedefimde yok.  Bunu yaparken de hiç kimseden bir şey beklemiyorum. Allah’a şükür şuan ekonomik anlamda  benden çok daha durumu iyi olan işadamları var. Bu işadamları da  imkanları ölçüsünde eğitime, insanlığa faydalı hizmetlerde bulunmaya gayret etse ilimizde ve diğer illerde önemli gelişmelerin yaşanacağına inanıyorum.”dedi.

Yozgat, ilçe, belde ve köylerine sayısız hizmetlerde bulunan Şahin, “Yaptığım hizmetlerle övünmeyi sevmem. Bu yapılanların bazıları kamuoyu tarafından bilinse de kamuoyunun da bilmediği pek çok hizmetleri yapmayı Allah bizlere nasip etti. İnşallah ömrümüz elverdiği sürece de bu gibi yardımlarda bulunmaya devam edeceğim.”diye konuştu.

Okul idarecileri de Hayırsever İşadamı Bilal Şahin’e teşekkür ederek, düşüncelerini şöyle ifade ettiler: “Bilal Bey’den Allah razı olsun, her yıl olduğu gibi bu yılda  okulumuzu, bizleri ve öğrencilerimizi unutmadı. Özellikle pandemi sürecinde çocuklarımızın rahatça evlerinde ders yapmalarını sağlayacak tabletler çok işimize yarayacak. Bunun yanı sıra kıyafet ve kırtasiye malzemeleri de öğrencilerimizi çok mutlu etti ve sevindirdi. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz. Allah kendisinden razı olsun.”

 

 

 

 

 

 

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ