$ DOLAR → Alış: 7,91 / Satış: 7,94
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Bilal Şahin: En büyük yatırım insana olan yatırımdır

Yozgat İl genelinde yaptığı hizmetler ve hayır işleri ile adından söz ettiren Yozgat ve İstanbul Kraft Torba Ambalaj Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Şahin, ülkenin geleceğinin teminatının çocuklar ve gençler olduğunu belirterek, en büyük yatırımın çocuklara yani insana olan yatırım olduğunu söyledi.

Bilal Şahin: En büyük yatırım insana olan yatırımdır
  • 28.10.2020
  • 1.245 kez okundu

Yozgat İl genelinde yaptığı hizmetler ve hayır işleri ile adından söz ettiren Yozgat ve İstanbul Kraft Torba Ambalaj Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Şahin, ülkenin geleceğinin teminatının çocuklar ve gençler olduğunu belirterek, en büyük yatırımın çocuklara yani insana olan yatırım olduğunu söyledi.

Yozgat’ta eğitim başta olmak üzere il genelinde ilçe belde ve köylerde büyük hizmetlerde ve hayır işlerinde bulunan Hayırsever İşadamı Bilal Şahin, Yozgat Merkez başta olmak üzere; Yerköy ve diğer ilçelerin yanı sıra; Esenli, Gedikhasanlı, Sekili ve Saray Köyünde ki okullarda eğitim gören öğrencilere ayakkabı ve kıyafetle birlikte, laptop bilgisayardan yazıcıya, okul ses siteminden kırtasiye malzemesi ve öğretmen, okul idarecilerini de düşünerek eğitime desteğini ve katkısını sürdürüyor.

İşadamı Bilal Şahin, yaptığı açıklamada; bugüne kadar elinden geldiğince Yozgat’a ve vatandaşlara faydalı hizmetlerde bulunmaya gayret gösterdiğini söyledi.

Şahin, “Halka hizmet Hakka hizmet anlayışıyla, ekonomik ve sosyal anlamda  şehrimizin gelişmesi ve kalkınması adına katkıda bulunmaya gayret ediyorum. Ben siyasetçi değilim ve buna yönelik bir hedefimde yok.  Bunu yaparken de hiç kimseden bir şey beklemiyorum. Allah’a şükür şuan ekonomik anlamda  benden çok daha durumu iyi olan işadamları var. Bu işadamları da  imkanları ölçüsünde eğitime, insanlığa faydalı hizmetlerde bulunmaya gayret etse ilimizde ve diğer illerde önemli gelişmelerin yaşanacağına inanıyorum.”dedi.

Yozgat, ilçe, belde ve köylerine sayısız hizmetlerde bulunan Şahin, “Yaptığım hizmetlerle övünmeyi sevmem. Bu yapılanların bazıları kamuoyu tarafından bilinse de kamuoyunun da bilmediği pek çok hizmetleri yapmayı Allah bizlere nasip etti. İnşallah ömrümüz elverdiği sürece de bu gibi yardımlarda bulunmaya devam edeceğim.”diye konuştu.

Okul idarecileri de Hayırsever İşadamı Bilal Şahin’e teşekkür ederek, düşüncelerini şöyle ifade ettiler: “Bilal Bey’den Allah razı olsun, her yıl olduğu gibi bu yılda  okulumuzu, bizleri ve öğrencilerimizi unutmadı. Özellikle pandemi sürecinde çocuklarımızın rahatça evlerinde ders yapmalarını sağlayacak tabletler çok işimize yarayacak. Bunun yanı sıra kıyafet ve kırtasiye malzemeleri de öğrencilerimizi çok mutlu etti ve sevindirdi. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz. Allah kendisinden razı olsun.”

 

 

 

 

 

 

Yozgat Barosu Başkanı Mehmet Şimşek, kadına yönelik şiddetin ortadan kaldırılması için temel öğenin, mevcut toplumsal zihniyetin değiştirilmesi gerektiğini söyledi.
24 Kasım Öğretmenler Günü törenle kutlandı
Ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da 24 Kasım Öğretmenler günü düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Köse, eski İl Başkanı Avşar’ı makamında ağırladı
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, geçmişte AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı yaptığı döneminde İl Başkanı olarak görev yapan Zekeriya Avşar’ı...
Başkan Ekinci: Vatandaşlarımızın fikir ve görüşlerini önemsiyoruz
Sorgun Belediye Başkanı M Erkut Ekinci, ilçe halkının fikir ve görüşlerini önemsediklerini belirterek, belediye olarak yapılan çalışmaları da vatandaşların istek...
Bulut: Bilirkişilik yenileme eğitim süresi 2021 yılı sonuna uzatıldı
Yozgat Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ahmet Bulut, Kovid-19 salgını sebebiyle 2018  yılında  sicil  ve    listeye    kaydedilen...
Başkan Irgatoğlu: Öğretmenlik kutsal bir meslektir
Milliyetçi, Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, öğretmenliğin hiçbir maddi kıyas kabul etmeyecek ölçüde ulvi niteliklere sahip olan...
Sürmeli Gaz işlemleri internet üzerinden yapılabiliyor
Sürmeligaz İşletme Müdürlüğü, Kovid-19 salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında doğal gaz işlemlerinin ev ortamında internet üzerinden gerçekleştiriyor.
Vali Polat: Öğretmenler toplumun en saygıdeğer ve cefakar insanlarıdır
Yozgat Valisi Ziya Polat, öğretmenlerin toplumun en saygıdeğer ve cefakar insanları olduğunu söyledi.
Başkan Metin: Üretimin artırılması için girdi maliyetleri düşürülmeli
Yerköy Ziraat Odası Başkanı Cahit Metin, Yozgat’ın tarım ve hayvancılık açısından büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek, bölgede daha fazla...
Yozgat’ta, TKDK ile Yeni Tesisler Hayata Geçiyor
Türkiye’nin önemli tarım ve hayvancılık bölgeleri arasında bulunan Yozgat’ta, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun sağladığı desteklerle nohut, mercimek ve...
Şerefli: Öğretmenlik Meslek Kanunu vaatte kalmasın, hayat bulsun
Eğitim Bir Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla eğitim çalışanlarının sorunlarına dikkat çekmek ve öğretmenlerin...
Milletvekili Başer’den Öğretmenler Günü mesajı
AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle yayınladığı mesajında başta Yozgat’ta...
Sorgun’da dere ıslah çalışmaları devam ediyor
Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, ilçenin içerisinden geçen dere yatakları ıslah çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Başkan Köse, Öğretmenlerin gününü kutladı
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında öğretmenlerin gününü kutladı.
Başkan Dursun, öğretmenlerin gününü kutladı
AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında öğretmenlerin gününü kutladı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ