$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

BBP İl Teşkilatından AK Parti’ye hayırlı olsun ziyareti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Yozgat İl Başkanı Kemal Korkmaz, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Osman Çiftçi, Alperen Ocakları İl Başkanı Mustafa Çıtak, AK Parti İl Başkanı Celal Köse ve Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BBP İl Teşkilatından AK Parti’ye hayırlı olsun ziyareti
  • 02.02.2018
  • 521 kez okundu

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Yozgat İl Başkanı Kemal Korkmaz, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Osman Çiftçi, Alperen Ocakları İl Başkanı Mustafa Çıtak, AK Parti İl Başkanı Celal Köse ve Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette BBP ve AK Parti Teşkilatı Yozgat ve ülke gündemi üzerine sohbet etti. Ziyaretlerinden dolayı BBP İl Başkanı Kemal Korkmaz’a ve teşkilatına teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Celal Köse,” Yozgat’ımızın ve partililerimizin özlediği ve görmek istediği tablo nihayet gerçekleşiyor. Önceki gün MHP İl Başkanı Sayın Sedef ve Teşkilatı ile bir araya geldik. Bugünde BBP il Başkanı Sayın Korkmaz ve Teşkilatı ile bir aradayız. Bu samimi birlikteliği sağladığımız sürece her türlü zorluğun üstesinden gelmesini biliriz. Ortak paydamız Yozgat ve Yozgat’ımızın gelişmesini ve kalkınmasını sağlamaktır. Bütün hedefimiz ve gayemiz bu noktada olacaktır. Ben bu vesile ile BBP İl, ilçe ve Alperen Ocaklarına ziyaretlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum.”dedi.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK

BBP İl Başkanı Kemal Korkmaz’da İl Başkanı Celal Köse ve Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirterek, “İl Başkanımıza ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisi ile Yozgat ve ülke gündemi üzerine sohbet ettik. Daha önceki açıklamalarımızda da belirttiğimiz gibi şuan askerlerimiz ülkemiz ve bölgenin bekası için Afrin’de “Zeytin Dalı Harekatı” yapıyorlar. Bu anlamda bizler sonuna kadar bu operasyonu destekliyor ve devletimizin ve milletimizin yanında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz. Yozgat’ımızın gelişmesi ve kalkınmasına yönelik atılacak adım ve projeleri desteklediğimizi belirtiyoruz. Bu vesile ile Sayın Başkan Köse’ye ve yeni yönetimine bir kez daha hayırlı olsun diyor başarılar diliyoruz.”diye konuştu.

Açıklamaların ardından BBP ve AK Parti Teşkilatı ziyaret anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Başkan Köse, çalışmaları yerinde inceledi
Kovid-19 tedavisi nedeniyle bir süre hastanede ve evinde kendisini izole ederek süreci atlatan Belediye Başkanı Celal Köse, hafta başında başladığı...
Şerefli: İnsanlığın inançlarını hedef almak özgürlük değil, küstahlıktır
Memur Sen Yozgat  İl Başkanı Kenan Şerefli, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslamiyet'i ve Müslümanları hedef alan açıklamalarına sert sözlerle tepki...
Yazıcı, köy okullarını ziyaret etti
Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, okul ziyaretleri kapsamında Yozgat’a bağlı Sarıfatma ve Çadırardıç Köyü İlk ve Ortaokullarını ziyaret...
Başer, Yozgat halkının Mevlid Kandilini kutladı
AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Mevlid Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında Yozgat halkının kandilini kutladı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ