$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Başkan Yalçın’la Akdağmadeni’nin çehresi değişiyor

Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, ilçede başlattığı çalışmalarla göz doldururken, Akdağmadeni’nin çehresi değişiyor.

Başkan Yalçın’la Akdağmadeni’nin çehresi değişiyor
  • 14.08.2020

Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, ilçede başlattığı çalışmalarla göz doldururken, Akdağmadeni’nin çehresi değişiyor.

Belediye Başkanı Nezih Yalçın, halka hizmet hakka hizmet anlayışıyla vatandaşlara en iyi en güzel hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduklarını belirterek, Akdağmadeni’ni daha yaşanılır, daha güzel bir kent haline dönüştürmenin gayreti içerisinde olduklarını söyledi.

Güneyli Mahallesi mezarlık çevresi ve çevre düzenlenmesinin tamamlandığını, çalışmaların Seyrantepe Mahallesinde yoğunlaştığını vurgulayan Başkan Yalçın, “Gültepe Mahallemizde kanalizasyon hattı yapımı, Yeşildere Mahallemizde ise dere ıslah çalışmaları devam ediyor. Öte yandan İlçemizin yeni yerleşim alanlarından bir tanesi olan ve devam eden yeni yapılaşmalarla sürekli olarak gelişen Seyrantepe Mahallesi Saray Sokak ve Öğretmen İsmail Yıldız, caddesinde çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Yapılan yeni yapılaşmalarla birlikte oluşan alt yapı ve üst yapı ihtiyaçları belediyemiz tarafından yapılan çalışmalarla gideriliyor. Bölgede kanalizasyon çalışmaları, içme suyu hattı , yağmur suyu drenaj hattı ve doğalgaz çalışmalarının tamamlandığı alanlarda yol düzenleme çalışmaları planlı olarak devam ediyor. Çalışmalar tamamlandığında bölge eski atıl ve düzensiz görünümünden kurtulup ilçemizin örnek mahallelerinden bir tanesi haline gelecektir.”dedi.

MAHALLELERİMİZİN İHTİYAÇLARINA GÖRE PLANLADIĞIMIZ ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

“Mahallelerimizin ihtiyaçlarına göre planladığımız çalışmalar devam ediyor.” diyen Başkan Yalçın, “ Güneyli Mahallemizde artık ihtiyaçları karşılamayan eski mezarlık alanında başlatmış olduğumuz mezarlık alanı genişletme çalışmaları ve çevre düzenlemeleri tamamlandı.

Hayırseverlerimiz (Karadağ Ailesi) tarafından bağışlanan 4500 metrekare alanda çevre duvarı yapımı, kaldırımların düzenlenmesi, taziye alanı ve çeşme yapımı, çevre düzenlemesi tamamlandı, mezarlık alanı düzenli görünümüne kavuştu. Beşikten mezara kadar her vatandaşımızı kapsayacak çalışmalarımız devam edecek.”diye konuştu.

 

ReklamReklam
Milletvekili Akgül’den bürokratlara: “ Nefesi yetenler hizmet edecek “
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Yozgat'ta görev yapan tüm bürokratların vatandaşların hizmetinde en iyi ve hızlı bir şekilde görev...
Yozgat’ta bayramlaşma programı düzenlendi
Yozgat'ta Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ