$ DOLAR → Alış: 8,28 / Satış: 8,31
€ EURO → Alış: 10,07 / Satış: 10,11

Başkan Köse: Dualarımız Mehmetçiklerimiz için

AK Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse, ülkenin ve bölgenin bekası için Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de “Zeytin Dalı Harekatı” başlattığını belirterek, yüreklerinin ve dualarının Afrin’deki Mehmetçikler için olduğunu söyledi.

Başkan Köse: Dualarımız Mehmetçiklerimiz için
  • 29.01.2018
  • 613 kez okundu

 

AK Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse, ülkenin ve bölgenin bekası için Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de “Zeytin Dalı Harekatı” başlattığını belirterek,  yüreklerinin ve dualarının Afrin’deki Mehmetçikler için olduğunu söyledi.

Yozgat’ın Musabeyli Köy Muhtarı Adem Şahingöz ve köy heyeti AK Parti İl Başkanı Celal Köse’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Yozgat 6 Olağan Kongresinde yeniden İl Başkanlığına seçilen Başkan Celal Köse, yeni Yönetim Kurulu oluşturmasının ardından kendisine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Ziyarette muhtar ve köy heyetiyle bir süre sohbet eden Başkan Köse, Musabeyli Köyü Muhtarı Adem Şahingöz ve köy heyetinin sorun ve isteklerini dinledi.

AK PARTİ İKTİDARLARI DÖNEMİNDE KÖYLERİMİZ HİZMETE KAVUŞTU

AK Parti iktidarları dönemiyle köylerin hizmete kavuştuğunu vurgulayan Başkan Köse, “Bugün bakıyoruz şehirlerimizde olan imkanlarımızı artık köylerimizde de görebiliriz. Asfaltsız yolu olmayan köyümüz, kanalizasyonu tamamlanmayan köyümüz kalmadı. Çocuklarımız için köylerimizde parklar oluşturuldu, kaldırımlar yapıldı. Köylerimizdeki her evde vatandaşlarımız musluktan akan suya AK Parti İktidarı döneminde tanıştı. Şuan ülkemiz genelinde ciddi bir kuraklık yağışın az olması söz konusu buda haliyle ilimiz ve bölgemizdeki köylerimiz de sularımızın azalmasına sebep oldu. Mevsim itibari ile kış aylarındayız inşallah istenilen derecede yağış olur ve su sıkıntısı yaşamayız. AK Parti kurulmadan önceki dönemi hepimiz çok iyi biliyoruz. Sadece Yozgat değil, ilçelerimiz ve köylerimiz de pek çok yatırımlara hizmetlere bizim partimiz döneminde kavuştu. Yapılan ve yapımı devam eden yatırımlarımız var. Bunların tamamlanmasıyla inanıyorum ki şehrimiz kalkınmada büyük bir ivme kazanacak.”dedi.

DUALARIMIZ AFRİN’DEKİ MEHMETCİKLERİMİZ İÇİN

Türk Silahlı Kuvvetlerinin başlattığı “Zeytin Dalı Harekatı”na da değinen İl Başkanı Köse, yüreklerinin ve dualarının Afrin’deki Mehmetçikler için olduğunu söyledi.

Ülkenin ve bölgenin bekası için Suriye’nin Afrin bölgesinde Türk askerinin operasyon gerçekleştirdiğini kaydeden Başkan Köse, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti ordusuyla, vatanıyla milletiyle çok büyük ve güçlü bir devlettir. Şanlı ordumuz tarihinin altın sayfalarına Afrin Zeytin Dalı Harekatını” da tez zamanda zaferle yazdıracak. 15 Temmuz FETÖ Askeri darbe girişiminde başarılı olamayan hainler ve işbirlikçilerine en büyük dersi yine milletimiz vermiştir. Şimdi de bu milletin çocukları dışarıdaki hainlere ders vermek için ülkesini ve oranın bölge insanını huzura kavuşması için amansız bir mücadele sürdürmektedir. Temennimiz ve dileğimiz bir tek askerimizin bile burnu kanamadan PKK ve uzantılarının kökünü kazıyarak yurdumuza dönmeleridir. Yüce Mevla’mız Türk askerimizi korusun. Bu vesile ile vatanımız uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerimize ve ülkemize baş sağlığı diliyorum”ifadelerini kullandı.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ