$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Başkan Kılıç Güven tazeledi

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde mevcut başkan Kürşat Kılıç, tek liste halinde girdiği kongreye güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Başkan Kılıç Güven tazeledi
  • 12.10.2020

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde mevcut başkan Kürşat Kılıç, tek liste halinde girdiği kongreye güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.


Kent parkta düzenlenen Kongreye; TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, İl Genel Meclis Başkanı İskender Nazlı, AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal, İl Gençlik Kolları Başkanı Kazım Emiroğlu Şimşek ve partililer katıldı. Belediye Başkanı Celal Köse ise Koronavis testinin pozitif olması nedeni ile kongrede yer almadı.
7. Olağan kongre öncesi divan teşekkülü oluşturulduktan sonra ilk konuşmayı Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç yaptı.
Kılıç,”Bugüne kadar AK Parti girdiği seçimleri büyük başarı ve zaferlerle sonuçlandırmıştır. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız, genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan sevgisi Yozgat’ı kuşatmıştır. Yozgat’ta Ak Partiye oy veren herkes Sayın Cumhurbaşkanı’nın hatırına, sevgisine ve güvenine oy vermiştir. Bizler olsak ta olur olmasak ta olur. Sayın Cumhurbaşkanımızın oluşturduğu bu güvene layık olmaya, bu yolda yürümeye, bu kervanın yolcusu olmaya devam edeceğiz. Şunu herkes bilsin ki avazımız çıktığı kadar en yüksek sesle burada ilan ediyorum Yozgat’ta hizmet etmekten bizi kimse alı koyamaz. Dedikodular, laflarla sözlerle kaybedecek vaktimiz yoktur. Milletimiz bizden hizmet beklemektedir. Biz bu hizmete talibiz. Bugüne kadar yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. AK Parti Yozgat’ın en büyük partisidir” ifadelerini kullandı.


MEYDANLARDA BAYRAK ASANLAR O GÜN
SOKAKLARDA KARTON
TOPLAYAN ARKADAŞLAR BUGÜN PARTİMİZİN
YÖNETİMİNDE SİZ DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZE HİZMET EDİYOR
AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun’da yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Başkanı Dursun “Celal Köse’den bugüne kadar partimizde emeği olan Mustafa Türkmen, İskender Nazlı, Musa Halıcı’ya ben çok teşekkür ediyorum. O günden bugüne bu arkadaşlarla birlikte çalışan yolda dava arkadaşı bildiğimiz davalarından vazgeçmeyen çizgilerinden sapmayan ilk virajdan yolunu sapıtmayan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Merkezimizin takdiri ile görevde olan Merkez İlçe Başkanımız Kürşat Kılıç ile birlikte yolumuza devam edeceğiz. Meydanlarda bayrak asanlar o gün sokaklarda karton toplayan arkadaşlar bugün partimizin yönetiminde siz değerli hemşerilerimize hizmet ediyor. Siyaset ve siyasetin tek limanı ahlaktır siyasette davanıza sadık olursanız işinize sadık olursanız eşinize sadık olursanız liderinize sadık olursanız gün gelir soba yakar gün gelir ilçe başkanı il başkanı milletvekili bakan olursunuz. Bu partinin temelinde bir tuğlası olandan Allah razı olsun biz birlik ve beraberlik içerisinde Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Akdağmadeni, Yerköy, Çayıralan, Sarıkaya, bugünde birlik beraberlik içerisinde Merkez ilçe kongremizi yapıyoruz. Bizim birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var bizim rakibimiz yok. 2001 yılında kurulan parti ilk seçimlerde Türkiye altıncısı ikinci seçimlerde tekrar Türkiye altıncısı üçüncü seçimlerde tekrar Türkiye beşincisi olmuştur o ruh o gayret bizleri buraya taşımıştır” ifadelerini kullandı.
AK PARTİ’NİN SİYASET
ANLAYIŞINDA ALDATMAK, HİLE YOKTUR
AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer “Ak Parti’nin siyaset anlayışında aldatmak, hile yoktur. AK Parti’nin siyaset anlayışında vefa vardır, dostluk vardır, kardeşlik vardır. AK Parti’nin siyaset anlayışı hizmet ve eser siyasetidir. Bugün Yozgat’ımızda AK Parti ile birlikte bir tarih yazıldı. Bu başarının ardında ki gerçek güç Yozgatlı hemşerilerimizdir. AK Parti’ye hiçbir beklentisi olmadan, hiçbir makam ve mevki sevdası olmadan Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve millet sevdası için oy veren destek veren ve her daim başarılı kılan sizlersiniz. Her gittiğimiz yerde bize dua ediyorlar. Yozgat’ımıza bir çok hizmeti getirdik. Bu vesile ile yapılan Merkez İlçe Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.


BOZDAĞ’DAN BİRLİK  VE BERABERLİK VURGUSU
AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ “Kongremizin hayırlı uğurlu olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Hamdolsun uzun bir süreden sonra sizlerle bizler yeniden bir araya geldik. Sizlerle yeniden bir arada olmaktan, yüz yüze gönül gönüle bulunmaktan dolayı bahtiyar olduğumu dile getirmek istiyorum. Rabbim hepimizin yolunu açık etsin. Kongreler, bayramdır, coşkudur, dirliktir, düzendir, bugündür, yarındır, gelecektir, her şeydir. Bir ilin, bir ilçenin bugünlerinin dünlerinin ve yarınlarının konuşulduğu değerlendirildiği, düne dair eksiklerin görülüp bir daha tekrarlanmaması için planlar yapıldığı, yanlışlar varsa onların görüldüğü, enerjimizin ve gücümüzün tazelendiği ve geleceğe daha emin daha güçlü, nereye yürüyeceğini nereye gideceğini bilen en önemli zeminlerdir. Bugünde merkez ilçenin, böylesi bir istişaresini, kurultayını, toyunu birlikte gerçekleştiriyoruz. Bu vesile ile kongremizin hazırlanmasında emeği geçen merkez ilçe başkanımız ve merkez ilçe başkan adayımız Kürşat Kılıç beye, il başkanımıza, kadın kolları ve gençlik kolları başkanımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ReklamReklam
Milletvekili Akgül’den bürokratlara: “ Nefesi yetenler hizmet edecek “
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Yozgat'ta görev yapan tüm bürokratların vatandaşların hizmetinde en iyi ve hızlı bir şekilde görev...
Yozgat’ta bayramlaşma programı düzenlendi
Yozgat'ta Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ