$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

Başkan Dursun’dan AK Parti’nin 19.Kuruluş yıldönümü mesajı

AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, AK Parti’nin 19. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Dursun’dan AK Parti’nin 19.Kuruluş yıldönümü mesajı
  • 13.08.2020

AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, AK Parti’nin 19. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkanı Dursun, mesajında; 14 Ağustos 2001’in Türk siyaset ve demokrasi tarihinin önemli dönüm noktalarından biri olduğunu belirtti.
Başkan Dursun, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan partilerinin ilk günden itibaren milletinden aldığı güçle Türkiye’nin geleceğine dönük çok önemli adımları atarak, ülkeye çağ atlattığını ifade etti.
Ülkenin dört bir tarafında olduğu gibi Yozgat’ında yatırım ve hizmetlere AK Parti iktidarları döneminde kavuştuğunu vurgulayan Başkan Dursun, “AK Parti kurulmadan önce ilimizde yarım kalan yatırımlar vardı. Partimiz iktidara geldiği günden itibaren bu yarım kalan yatırımları tamamlayarak, yine pek çok yatırımları Yozgat’ımıza kazandırarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmuştur. Bunlardan bazıları; Şehir Hastanesi, Adalet Eğitim Merkezi, Diyanet Eğitim Merkezi, Adli Tıp Kurumu, Et ve Süt Kurumu gibi önemli yatırımlar ve daha pek çok saymadığımız yatırımlara Yozgat’ımız AK Parti iktidarı ile kavuşmuştur.”dedi.
Yozgat’ın dün olduğu gibi bundan sonra da AK Parti iktidarı ile hizmetlerini almaya devam edeceğini vurgulayan Başkan Dursun, “Partimiz 14 Ağustos 2001 yılında başladığı meşakkatli kutlu yolculuğuna yine halkımızla birlikte bundan sonraki yıllarda da devam edecektir.”diye konuştu.
Millet egemenliğinin üzerindeki bütün vesayetleri ortadan kaldıran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde davalarına ve liderlerine gönülden bağlı olduklarını vurgulayan Başkan Dursun, “Türkiye’mizin ve milletimizin geleceğine ışık tutan AK Parti, sadece ülkemizde değil dünyadaki bütün mazlumların umudu olmuş ve olmaya devam edecektir. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde arkasındaki milyonlarla bu kutlu yola çıkan partimiz, 19. Yıldır her seçimde başarılarını katlayarak arttırmıştır. Bizlerde partimizin bir neferi olarak dün olduğu gibi bundan sonra da durmadan, yorulmadan Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yoğun gayret ve çabasına teşkilatlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışarak destek olacağız. Bu vesile ile Partimizin 19. kuruluş yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

ReklamReklam
Milletvekili Akgül’den bürokratlara: “ Nefesi yetenler hizmet edecek “
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Yozgat'ta görev yapan tüm bürokratların vatandaşların hizmetinde en iyi ve hızlı bir şekilde görev...
Yozgat’ta bayramlaşma programı düzenlendi
Yozgat'ta Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ