$ DOLAR → Alış: 8,28 / Satış: 8,31
€ EURO → Alış: 10,07 / Satış: 10,11

AK Partili Başer: 13 İl ziyaretinin ardından yeniden Yozgat’ta start verdi

AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Doğu Anadolu Bölgesi ve Karadeniz illerini kapsayan 13 ilde AK Parti teşkilatlarıyla yaptığı referandum çalışmalarının ardından referandum çalışmalarına Yozgat’ta devam ediyor.

AK Partili Başer: 13 İl ziyaretinin ardından yeniden Yozgat’ta start verdi
  • 13.04.2017
  • 630 kez okundu

AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Doğu Anadolu Bölgesi ve Karadeniz illerini kapsayan 13 ilde AK Parti teşkilatlarıyla yaptığı seçim  çalışmalarının ardından Yozgat’ta da referandum çalışmalarına devam ediyor.

Yozgat’a gelir gelmez referandum çalışmalarına start veren Başer, Yozgat Merkez, Akdağmadeni , Saraykent ve Yerköy ilçelerinde esnaf ve resmi kurum ziyaretlerinde bulunarak  Pazar günü yapılacak referandum seçiminde “evet” oyu için destek istedi.

Halkla iç içe ve sıcak temas halinde referandum çalışmalarını devam ettiren Milletvekili Başer, kitle iletişim araçlarını da kullanarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini geniş halk kitlelerine anlatmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde  Bölgesel yayın yapan Yozgat FM’e konuk olan Başer, son olarak Türkiye’de 55 ilde yayın Yapan Radyo Mastika FM, Radyo Duble, Radyo Mega ve Radyo Avrasya’nın ortak yayınına konuk olarak Referandumda neden “evet” oyu kullanılması gerektiğini Türkiye’nin dört bir tarafına anlatmaya çalıştı.

Başer, toplumda referanduma “evet” yönünde teveccühün büyük olduğunu, devletin bekasına sahip çıkacağına inancının tam olduğunu ifade ederek, Referandum çalışmalarında ibretlik manzaralarla karşılaştıklarını kaydetti.

Milletvekili Başer, Türkiye’yi yıkmak isteyen illegal gruplarla, 80 öncesi birbirine kurşun sıkan örgütlerin üst akıl tarafından bir araya getirildiğini, devleti bölmek, Türkiye Cumhuriyetini yok etmek isteyen vatan, millet, Bayrak düşmanlarına karşı verilen bu amansız mücadelenin tarih kitaplarına altın harflerle yazılacağını vurguladı.

TÜRK DÜŞMANLARINA KARŞI BU BİR KURTULUŞ MÜCADELESİDİR

Gelecek kuşaklara bırakacakları güçlü ve muktedir yeni Türkiye’nin inşası için çalıştıklarını ifade eden Başer, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle askeri, bürokratik vesayetlerden kurtulmuş, yargı bağımsızlığının esas alındığı, genç nesillerimizin ülke yönetimine aktif katılımının sağlandığı bir Türkiye bırakmak için mücadele veriyoruz.16 Nisanda çıkacak “Evet”le vesayetlerden Türkiye’yi kurtaracağız. Millet iradesini egemen kılacağız ve devletimizi asli sahiplerine aziz milletimize teslim edeceğiz.  Şer odaklarına ve Türkiye düşmanlarına karşı bugün yaptığımız mücadele yeni bir kurtuluş mücadelesidir dedi.

Katıldığı programlarda Yozgat’a yapılan yatırımlardan da bahseden Yozgat Milletvekili Başer, En modern tıbbi cihazlarla donatılan Şehir Hastanesinin hizmete girdiğini, yakın zamanda 200 Yataklı Bozok Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesinin ve 250 yataklı Sorgun Devlet hastanesinin hizmete gireceğini, belirterek, Yozgat’ı sağlık üssü haline getireceklerini ifade etti. Başer,  Yozgat Havalimanın inşaatına bu yıl başlanacağını vurgulayarak, bölgede Bozok Organize Sanayii Bölgesinin kurulması ve Hızlı Trenin de faaliyete geçmesiyle Yozgat’ı yatırımcı için cazibe merkezi haline getireceklerini ve Yerköy İnandık Barajının da bu yıl temeli atılacağının müjdesini verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ