$ DOLAR → Alış: 32,44 / Satış: 32,57
€ EURO → Alış: 34,71 / Satış: 34,85

AK Parti’de görev almak isteyenler kadınlar online başvuru yapabilecek

AK Parti Yozgat Kadın Kolları İl Başkanı İlknur Ünal,  partilerinin Yozgat’ta kongre sürecine Ekim ayından itibaren başlayacağını belirterek, AK Parti, İl ve İlçe Kadın Kollarında görev almak isteyen Yozgatlı kadınlar için online başvuru sisteminin açıldığını söyledi.

AK Parti’de görev almak isteyenler kadınlar online başvuru yapabilecek
  • 07.09.2020

AK Parti Yozgat Kadın Kolları İl Başkanı İlknur Ünal,  partilerinin Yozgat’ta kongre sürecine Ekim ayından itibaren başlayacağını belirterek, AK Parti, İl ve İlçe Kadın Kollarında görev almak isteyen Yozgatlı kadınlar için online başvuru sisteminin açıldığını söyledi.

Ekim ayında başlayacak olan kongre sürecinde korona salgını tedbirleri kapsamında Genel Merkezleri tarafından belirlenen 21 kurallık yönerge ile ilçe kongrelerini uygun alanlarda yaparak sağlıklı bir şekilde tamamlamayı hedefleyen Ak Parti Yozgat teşkilatında tüm kademelerde çalışmalar hızlandı. Bu kapsamda AK Parti Yozgat İl Kadın Kolları, yönetimlerde aktif görev almak isteyen Yozgatlı kadınlar için online başvuru sistemi açtı.

“HERKESE KAPIMIZ AÇIK”

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, isteyen her kadının AK Parti Kadın Kollarında görev alabileceğini belirterek, herkese kapılarının açık olduğunu söyledi.

Başkan Ünal,  “Kadın Kolları teşkilatımızda görev almak isteyen hanım kardeşlerimiz, http://kongre.akkadin.org.tr adresinden başvurularını yapabilirler. Online başvurunun yanı sıra İl ve İlçe Teşkilat binalarımıza giderek te görev almak istediklerini yazılı olarak beyan edebilirler. Bunun neticesinde Genel Merkezimizde yapılacak değerlendirme ve mülakattan sonra uygun olan arkadaşlarımız hem yönetimlerimizde hem de diğer kademelerimizde görev alabileceklerdir. Bugüne kadar partimize emek vermiş ve yola devam etmek isteyen arkadaşlarımızla, enerjisi yüksek, çalışmalarıyla davamıza katma değer üretebilecek herkese kapımız açık. Ancak bir taraftan yenilenme sürecine de gitmemiz gerekiyor. “dedi.

http://kongre.akkadin.org.tr sitesi ile herkese ulaşmayı hedeflediklerini vurgulayan Ünal; “ bu sitemizle geniş başvurular almak ve her kadınımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Partimize üye olan olmayan herkesin başvurmasını istiyoruz. Tüm il ve ilçelerde parti üyelerinin kadın teşkilatlarında görev almak için başvurabilecekler. Üye olmayanlar ise il ve ilçelerde parti binalarımıza giderek üyelik başvurusunda bulunabilir. Üye olduktan sonra da siteye başvurabilirler.”diye konuştu.

ReklamReklam
Yozgat’ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu: Vatandaşlar uyarıldı
Yozgat'ın akşam saatlerinde etkisi artan şiddetli rüzgar, ilde bazı binaların çatılarını uçurarak olumsuz etkiler yarattı. Yozgat Valiliği, yaşanan bu durum...
Tecimer: Bayram boyunca 1050 personelimiz görev yapacak
Yozgat’ta İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Kurban Bayramı süresince il genelinde 400’ü trafik, 650’si asayiş tedbirleri olmak üzere toplamda 1050...
Yozgat’ta jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Arslan: Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara
Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bayramların milletin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ