$ DOLAR → Alış: 18,55 / Satış: 18,62
€ EURO → Alış: 18,34 / Satış: 18,41

Koç: Bizler seçimden seçime değil her zaman çalışıyoruz

AK Parti Boğazlıyan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Basri Koç, gençlik kolları olarak Boğazlıyan ve ülke için sadece seçimden seçime değil her zaman çalıştıklarını söyledi.

Koç: Bizler seçimden seçime değil her zaman çalışıyoruz
  • 23.07.2018
  • 854 kez okundu

AK Parti Boğazlıyan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Basri Koç, gençlik kolları olarak Boğazlıyan ve ülke için sadece seçimden seçime değil her zaman çalıştıklarını söyledi.

İlçede sosyal kültürel etkinliklere büyük önem veren AK Parti Boğazlıyan Gençlik Kolları teşkilatı gençlere ve topluma yönelik yaptığı faaliyetlerle büyük beğeni topluyor.

Başkan Koç, yaptığı açıklamada, AK gençlik olarak düzenledikleri farklı etkinliklerle hem gençliğe hem de halka yönelik faaliyetleri sürdürdüklerini belirtti.

Koç, şunları kaydetti: “AK Partimize ve Reisimize en güçlü destek gençlerden gelecek diyerek çıktığımız yolculuğa, gençlerimiz ile birlikte 24 Haziran hayallerimizi gerçekleştirdik. 24 Hazirana kadar çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadık. İlçe Gençlik Kolları olarak Haziran ayı Türkiye genelinde 921 İlçe içerisinde, Boğazlıyan Gençlik Kollarının Teşkilat Perfomans Sistemi’nde (TPS) 65. olmamızın haklı gururunu yaşıyoruz. Hiçbir düşünce ve güç bizleri inandığımız uğurda partimiz ve davamız için vereceğimiz mücadelede yıldıramayacak, aksine çelikleştirecek, birbirimize ve partimize daha fazla sahiplenmemize katkı sağlayacaktır. Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın biz gençlere; ‘Durmak yok koşacaksınız, koşacaksınız, risk alarak koşacaksınız’ sözüyle bizler diklenmeden dik durarak her türlü engeli aşabilecek güce sahip olduğumuzu unutmadan kimseyi kırmadan davamıza hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Gençlerle birlik beraberlik içerisinde yılmadan usanmadan çalışacaklarını vurgulayan Koç, “Bizler Seçimden seçime değil her zaman birlikte güçlü Türkiye’nin yarınları için istişarelerimize devam edeceğiz. Siyasette 24 saatin çok uzun bir süre olduğuna inandığımız gibi her sabahın da bir seçim arifesine uyanır gibi uyandığımız ilk gün ki aşkla Gençlik ile el ele yerel seçimlere bütün hızımızla sahada çalışmalarımıza devam edeceğiz.”ifadelerini kullandı.

 

 

ReklamReklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ