$ DOLAR → Alış: 18,55 / Satış: 18,62
€ EURO → Alış: 18,34 / Satış: 18,41

Yozgat Ticaret Borsası üye ziyaretlerini tamamladı

Yozgat Ticaret Borsası 2020 yılından itibaren belirlemiş olduğu üye ziyaretlerinin  ilk bölümünü tamamladı.

Yozgat Ticaret Borsası üye ziyaretlerini tamamladı
  • 01.04.2020
  • 1.553 kez okundu

Yozgat Ticaret Borsası 2020 yılından itibaren belirlemiş olduğu üye ziyaretlerinin  ilk bölümünü tamamladı.

Stratejik planlama sürecinde yönetim kurulu özellikle üzerinde durduğu üye ziyaretlerinin aksatılmadan yapılması ve ziyaretlerin yönetim kurullarında değerlendirilmesi kararlaştırmıştı.

Yozgat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erkekli, Genel Sekreter Nazif Gençarslan ve Akademik Danışman Dr. Mehmet Kara ile birlikte Sorgun, Sarıkaya ve Şefaatli ilçelerini ziyaret ederek üyeleri ile bir araya geldi.

Sorgun ziyaretinde özellikle bölgenin tahıl ambarı olması konusu ile alakalı durumu değerlendirildi. Gübre temini, gübre fiyatları ve üyelerin bu konuda ki şikâyetleri dinlendi. Üyelerin tarımsal bilgilendirme toplantılarına katılımı konusundaki talepleri gündeme alındı. Sorgun Bildikler Tarım İşletmesinden İbrahim Bildik, TUSAF etkinliklerine katılım noktasında Ticaret Borsasından  destek istedi. Diğer üyelerde ödemeler konusunda alternatif yöntemlerin değerlendirilmesini talep etti. Şahbazlar İşletmesinden Muttalip Şahbaz, borsa personelinin çalışmalarından oldukça memnun olduklarını dile getirdi.  Borsa Başkanı Mehmet Erkekli’de özellikle Sorgun bölgesinin tarımsal ekonomiye katkı düzeyinin yüksek olduğunu belirterek üyelerine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Başkan Erkekli’nin Sarıkaya ziyaretinde de özellikle son zamanlarda önemli bir konu olan Lisanslı Depoculuk faaliyetleri gündeme getirildi.

Daha sonra Şefaatli ziyaret edilerek Borsanın  çalışmalarına dair görüş ve önerileri alındı. Şefaatlili üyeler, Başkan Erkekli’nin ziyaretler konusunda ki duyarlılığından son derece memnun kaldıklarını belirttiler.

 

ReklamReklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ