$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,16 / Satış: 8,19

YOSİAD  İl Temsilcisi Gülşen Solmaz oldu

Türkiye genelinde ve yurt dışında şubeleşme çalışmalarına sürdüren Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği, Yozgat’ta  İl Temsilciliği görevine eğitim sektöründe faaliyetini sürdüren başarılı iş kadınlarından Gülşen Solmaz’ı getirdi.

YOSİAD  İl Temsilcisi Gülşen Solmaz oldu
  • 13.02.2020
  • 1.137 kez okundu

Türkiye genelinde ve yurt dışında şubeleşme çalışmalarına sürdüren Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği, Yozgat’ta  İl Temsilciliği görevine eğitim sektöründe faaliyetini sürdüren başarılı iş kadınlarından Gülşen Solmaz’ı getirdi.


YOSİAD Başkanı Erdal Öztürk, yaptığı açıklamada, Yozgatlı iş insanları ile güç birliği ve iş birliği yaparak daha çok memleketleri Yozgat’a katkı sağlamak istediklerini belirtti. Öztürk,  “Şubeleşme çalışmalarımız bu amaç doğrultusunda gerçekleşecektir. Bu anlamda, başarılı iş kadını Gülşen Solmaz’a şimdiden sunacağı, sağlayacağı katkıdan dolayı teşekkür ediyorum ve tüm Yozgat’taki iş insanlarımızı kadını erkeği ile YOSİAD çatısı altında güç birliği, iş birliği yapmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Yozgat İl Temsilcisi Gülşen Solmaz’da, Şehrin ekonomik ve sosyal anlamda gelişmesine büyük katkılar sağlayacağına inandığı YOSİAD’ın başarılı çalışmalara imza atacağını ifade etti.

Solmaz, “Yozgat’ta doğmuş ve bu şehirde yaşayan birisi olarak şehrimizin sorunlarını en iyi bilenlerden birisiyim. Bu kapsamda sorunların çözümü noktasında bir yol haritası belirleyerek buna yönelik planlı ve programlı bir çalışma içerisine gireceğiz.  Yapacağımız çalışmalara siyasilerimiz başta olmak üzere, il yöneticilerimiz, stk’larımız, iş dünyası ve toplumumuzun diğer dinamikleri ile birlikte hareket etmeyi amaçlıyoruz. Ortak paydamız olan Yozgat’ın gelişmesi ve kalkınmasına elimizden gelen bütün katkıyı sunmanın gayreti içersinde olacağız.”diye konuştu.

Yozgat’ta  küçük yaştan itibaren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin her kademesinde görev alan ve halen MHP  Yozgat Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı...
Milletvekili Başer’den ziyaret turu
Kurban Bayramını memleketi Yozgat’ta geçiren AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, bayram sonrası ziyaretlerde bulundu.
Bayramlaşma Programı düzenlendi
Yozgat’ta Kurban Bayramı resmi bayramlaşma programı Vali Ziya Polat’ın ev sahipliğinde Valilik Fuaye Salonunda gerçekleştirildi.
Kurban Bayramı’nın ilk gününde hastaneler acemi kasaplarla doldu
Kurban Bayramı'nın ilk gününde, her bayram olduğu gibi yine hastaneler acemi kasaplarla doldu.
Ambulans şarampole devrildi: 3 yaralı
Yozgat'ta hasta sevkinden dönerken sürücüsünün kontrolünden çıkan ambulans, taklalar atarak şarampole devrildi. Kazada 2 sağlık personeli ile şoför yaralandı.
DUYKON üyeleri ile Yozgat’ta buluştu
Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu (DUYKON) Kurban Bayramı öncesi yurtiçi ve yurtdışındaki üyeleri ve belediye başkanlarının da katılımı ile Yozgat Çamlık Otelde...
Vali Polat’tan bayram mesajı
Yozgat Valisi Ziya Polat, yayınladığı mesajında Yozgat halkının Kurban Bayramını kutladı.
Enginyurt, MHP’den ihraç edildi
Geçtiğimiz günlerde Fındık fiyatlarına ilişkin eleştirileriyle gündeme gelen MHP  Ordu Milletvekili  Cemal Enginyurt, MHP'den ihraç edildi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ