$ DOLAR → Alış: 7,91 / Satış: 7,94
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Sivas Vakıflar Bölge Müdürü Karaca’dan Şahin’e teşekkür

Sivas Vakıflar Bölge Müdürü Cemal Karaca, Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı kurumlara yaptığı hizmetlerden dolayı Hayırsever İşadamı Bilal Şahin’e teşekkür etti.

Sivas Vakıflar Bölge Müdürü Karaca’dan Şahin’e teşekkür
  • 11.07.2019
  • 1.247 kez okundu

Sivas Vakıflar Bölge Müdürü Cemal Karaca, Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı kurumlara yaptığı hizmetlerden dolayı Hayırsever İşadamı Bilal Şahin’e teşekkür etti.

Sivas Vakıflar Bölge Müdürü Cemal Karaca, beraberinde Yozgat İl Müftüsü Salih Sezik ve Müftü Yardımcıları ile birlikte Hayırsever İşadamı Bilal Şahin’i Bilal Şahin Külliyesinde ziyaret etti.

Ziyaret öncesi Bilal Şahin Külliyesini ve Camisi’ni ziyaret eden Karaca, böyle bir eseri Yozgat’a kazandırmanın her kula nasip olamayacağını ifade etti.

Hayır işleri yapmanın bir gönül işi olduğunu vurgulayan Sivas Vakıflar Bölge Müdürü Karaca, “Bilal Şahin Bey’in ismini yaptığı hizmetleri duydum, tanışmak bugüne nasipmiş. Pek çok kişi zengin olabilir ama bu tür hayır hasenat yapmak herkese nasip olmaz. Bu yüzden Bilal Bey’den Allah razı olsun böyle eserleri Yozgat’a kazandırdığı için.”dedi.

Hayırsever İşadamı Bilal Şahin’de ziyaretlerinden dolayı Vakıflar Bölge Müdürü Karaca ve İl Müftüsü Salih Sezik’e teşekkür etti. Şahin, “Halka hizmet hakka hizmet anlayışıyla, şehrimize hizmet etmenin gayreti içinde oldum. Bizler bu dünyada emanetçileriz. Allah nasip etti bende imkanlar dahilinde ilimize ilçelerimize ve köylere varana kadar elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştım. Bunları yaparken de hiçbir kimseden bir beklenti içine girmedim.  Yapılan güzel hizmetler beni mutlu ediyor. İnşallah Rabbim ömür verdiği sürece de güzel hizmetlerin gerçekleşmesine vesile olmaya çalışacağım.”diye konuştu.

Şahin, günün anısına Vakıflar Bölge Müdürü Karaca’ya çeşitli hediyeler verdi. Karaca’da Hayırsever İşadamı Şahin’e Sivas yöresine ait çeşitli hediyeler takdim etti.

 

Yozgat Barosu Başkanı Mehmet Şimşek, kadına yönelik şiddetin ortadan kaldırılması için temel öğenin, mevcut toplumsal zihniyetin değiştirilmesi gerektiğini söyledi.
24 Kasım Öğretmenler Günü törenle kutlandı
Ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da 24 Kasım Öğretmenler günü düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Köse, eski İl Başkanı Avşar’ı makamında ağırladı
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, geçmişte AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı yaptığı döneminde İl Başkanı olarak görev yapan Zekeriya Avşar’ı...
Başkan Ekinci: Vatandaşlarımızın fikir ve görüşlerini önemsiyoruz
Sorgun Belediye Başkanı M Erkut Ekinci, ilçe halkının fikir ve görüşlerini önemsediklerini belirterek, belediye olarak yapılan çalışmaları da vatandaşların istek...
Bulut: Bilirkişilik yenileme eğitim süresi 2021 yılı sonuna uzatıldı
Yozgat Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ahmet Bulut, Kovid-19 salgını sebebiyle 2018  yılında  sicil  ve    listeye    kaydedilen...
Başkan Irgatoğlu: Öğretmenlik kutsal bir meslektir
Milliyetçi, Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, öğretmenliğin hiçbir maddi kıyas kabul etmeyecek ölçüde ulvi niteliklere sahip olan...
Sürmeli Gaz işlemleri internet üzerinden yapılabiliyor
Sürmeligaz İşletme Müdürlüğü, Kovid-19 salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında doğal gaz işlemlerinin ev ortamında internet üzerinden gerçekleştiriyor.
Vali Polat: Öğretmenler toplumun en saygıdeğer ve cefakar insanlarıdır
Yozgat Valisi Ziya Polat, öğretmenlerin toplumun en saygıdeğer ve cefakar insanları olduğunu söyledi.
Başkan Metin: Üretimin artırılması için girdi maliyetleri düşürülmeli
Yerköy Ziraat Odası Başkanı Cahit Metin, Yozgat’ın tarım ve hayvancılık açısından büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek, bölgede daha fazla...
Yozgat’ta, TKDK ile Yeni Tesisler Hayata Geçiyor
Türkiye’nin önemli tarım ve hayvancılık bölgeleri arasında bulunan Yozgat’ta, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun sağladığı desteklerle nohut, mercimek ve...
Şerefli: Öğretmenlik Meslek Kanunu vaatte kalmasın, hayat bulsun
Eğitim Bir Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla eğitim çalışanlarının sorunlarına dikkat çekmek ve öğretmenlerin...
Milletvekili Başer’den Öğretmenler Günü mesajı
AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle yayınladığı mesajında başta Yozgat’ta...
Sorgun’da dere ıslah çalışmaları devam ediyor
Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, ilçenin içerisinden geçen dere yatakları ıslah çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Başkan Köse, Öğretmenlerin gününü kutladı
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında öğretmenlerin gününü kutladı.
Başkan Dursun, öğretmenlerin gününü kutladı
AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında öğretmenlerin gününü kutladı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ