$ DOLAR → Alış: 8,28 / Satış: 8,31
€ EURO → Alış: 10,07 / Satış: 10,11

Şehit ve Gazi aileleri  ÇEDAŞ iftarında bir araya geldi

Yozgat’ta şehit ve gazi aileleri, muhtarlar, basın mensupları ÇEDAŞ personeli, Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (ÇEDAŞ) iftarında bir araya geldi.

Şehit ve Gazi aileleri  ÇEDAŞ iftarında bir araya geldi
  • 09.06.2017
  • 575 kez okundu

Yozgat’ta şehit ve gazi aileleri, muhtarlar,  basın mensupları ÇEDAŞ personeli,  Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (ÇEDAŞ) iftarında bir araya geldi.

Yozgat Belediyesi Nohutlu Tepesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine şehit ve gazi aileleri, muhtarlar, Çedaş personeli, ÇEDAŞ Yozgat İşletme Müdürü Mustafa Yılmaz, katıldı.

İşletme Müdürü Mustafa Yılmaz, yaptığı konuşmada,  Ramazan ayında geleneksel hale getirdikleri iftar yemeğinde personelleri, şehit ve gazi aileleri ile bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Ramazan Ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunun belirten Yılmaz, “Öncelikle bu vatan için kanını ve canını koyan şehitlerimizi, şehit ailelerimizin ve sizlerin huzurunda rahmetle anıyoruz. ÇEDAŞ olarak düzenlediğimiz geleneksel hale getirdiğimiz iftarımıza katılım gösteren değerli basın mensuplarına, hizmette gecesini gündüzüne katan değerli muhtarlarımıza ve aydınlık günler için emeklerini esirgemeden gece gündüz çalışan değerli çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum. İnşallah nice Ramazanlarda bir arada oluruz.” temennisinde bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ