$ DOLAR → Alış: 7,49 / Satış: 7,52
€ EURO → Alış: 9,04 / Satış: 9,08

Milletvekili Başer: Yatırımların tamamlanması ile Yozgat daha hızlı gelişecek

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer,Yozgat’ın her alanda gelişim ve değişim süreci yaşadığını belirterek, yapımı devam eden projelerin tamamlanması ile Yozgat’ın daha hızlı gelişeceğini söyledi.

Milletvekili Başer: Yatırımların tamamlanması ile Yozgat daha hızlı gelişecek
  • 24.06.2017
  • 515 kez okundu

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer,Yozgat’ın her alanda gelişim ve değişim süreci yaşadığını belirterek, yapımı devam eden projelerin tamamlanması ile Yozgat’ın daha hızlı gelişeceğini söyledi.

Milletvekili Başer, Yozgat Belediyesi tarafından yenileme çalışmaları tamamlanarak hizmete açılan Beyaz Han Çarşısındaki esnafları ziyaret etti.

Her hafta sonu Yozgat’a gelerek vatandaşlarla bir arada olmaya gayret eden Milletvekili Başer, esnafların ve vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaştı. Esnafların bayramını kutlayan Milletvekili Başer, “Bir ramazan ayını daha geride bırakıyoruz. Ramazan Bayramının ülkemize dünya ülkelerine huzur barış kardeşlik getirmesini diliyoruz. Bugün özellikle orta doğu ülkelerinin durumu gerçekten içler acısı. Müslüman ülkeler, müslüman kardeş ülkeye sahip çıkması gerekirken emparyalist güçlerin isteği doğrultusunda cephe alıyor. Ülkemiz tarih boyunca her zaman masum ve mazlumların yanında olmuştur.”dedi.

YATIRIMLARIN TAMAMLANMASIYLA YOZGATIMIZ HAK ETTİĞİ NOKTAYA GELECEK

AK Parti iktidarları döneminde Yozgat’ın yatırımlara kavuştuğunu vurgulayan Başer, “Yozgat’ımıza büyük yatırımlaryapıldı. Bunlardan bazıları tamalandı bazıları ise yapım çalışmaları devam ediyor. Ülkemiz ve Yozgat’ımız Cumhuriyet tarihinde görülmemiş yatırımlara AK Parti ile kavuştu. İlimizin ünüversite özlemi 2006 yılında hükümetimiz sayesinde son buldu. Adliye Sarayı, o dönemde yine yarım kalan ve tamamlanması bize nasip olan Rehabilitasyon Merkezi, Kadın Doğum Çocuk Hastanesi, Emniyet Müdürülüğü Binasını biz hizmete açtık. Yozgat Şehir Hastanesi başlı başına ilimiz için büyük bir değerdir. Bu kapsamda vatandaşlarımız hizmette kalite standardının daha da artırılmasını istiyor. Bu hizmeti ve kaliteyi sunacak gerçekleştirecek tek parti de AK Partidir.”dedi.

HIZLI TREN VE HAVAALANI PROJESİNİN TAMAMLANMASI İLE YOZGAT DAHA HIZLI KALKINACAK

Yozgat’ın her alanda kalkınma hamlesi yaşayacağını kaydeden Milletvekili Başer, “Şehrimiz büyüyor ve gelişiyor. Yapılan ve yapımı devam eden yatırımların tamamlanması buna daha fazla ivme kazandıracak. İlimize yapılan sosyal tesisler Spor Vadisi, Olimpik Yüzme Havuzu, kadınlara yönelik termal aqua park sosyal anlamda Yozgat’ımıza ayrı bir hava katıyor. Diyanet eğitim merkezi,Adli Tıp Kurumu, 4 bin kişilik Kapalı Cezaevi ve diğer  yatırımlar, hızlı tren ve havaalanı projesinin tamamlanması ile Yozgat’ımız göç veren değil göç alan şehir haline gelecek.”diye konuştu.

ÜLKEMİZİN GELİŞİMİNİ NE TERÖR NE FETÖ ENGELLEYEMEYECEK

Ülkenin gelişimini engellemek için terör örgütlerinin, işbirlikçilerinin ve FETÖ’nün her türlü hainleğe başvurduğunu vurgulayan Başer, “Türkiye gelişiyor büyüyor. Bu durumu çekemeyen hainler ve onun içerde ve dışardaki uzantıları, bu büyümeyi durdurmak ülkede kaos ortamı oluşturmak için 15 Temmuz FETÖ darbe girişimini gerçekleştirdi. Bu hainler devletin silahını milletine doğrultarak 300’e yakın insanımızı şehit etti ve iki bin küsür insanımızda yaralandı. Türkiyemizin etrafı adeta ateş çemberi, ortadağu ülkelerindeki yangın tabiki bizi de etkiliyor. İçerde ve dışardaki hainler ve onların ibirlikçileri ile ülkemiz yedi düelle mücadele ediyor Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde inşallah bu sıkıntıları tek tek aşacağız. Birlik ve berabeliğimizi bozmak isteyenlere asla fırsat vermemeliyiz.”ifadelerini kullandı.

 

Yozgat İl Jandarma Komutanlığı tarafından temel eğitimlerini tamamlayan 46 acemi er için yemin töreni düzenlendi.
Destici’den Vali Polat’a ziyaret
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Yozgat Valisi  Ziya Polat'a nezaket ziyaretinde bulundu.
İl Başkanı Başer Mazbatasını aldı
AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, İl Seçim Kurulundan İl Başkanlığı Mazbatasını aldı.
Başer, yatırım ve projeleri görüştü
AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, il genelinde yapımı devam eden  baraj ve göletlerin ödenek...
Sağlık Sen Yozgat Şubesinden Alan’a tepki
Sağlık Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas,  Sağlık çalışanlarının özlük haklarına yönelik taleplerini ‘rüşvetçilikle’ ilişkilendiren Yeni Akit’in Haber Müdürü Murat...
Sedef’ten Şefaatli Belediye Başkanı Karacay’a ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İ Ethem Sedef, Şefaatli Belediye Başkanı Müjdat Karaca’yı makamında ziyaret etti.
Şerefli: Gelirde adalet için seyyanen zam yapılmalı
Memur-Sen Yozgat  İl Temsilcisi Kenan Şerefli, “Gelirde adalet için seyyanen zam yapılmalı, vergide adalet için oran sabitlenmeli, matrah artmalıdır" dedi.
Saraykent Belediyesinde toplu iş sözleşmesi sevinci
Saraykent Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası Yozgat Şube Başkanlığı arasında 3 yıl süreli toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Diyanet Vakfı Yozgat Şubesinden 400 öğrenciye kıyafet yardımı
Yozgat İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı ile WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu iş birliğiyle Yozgat’taki 400 ihtiyaç sahibi öğrenciye...
Erciyas: Hayal kırıklığı yaşamaktan yorulduk
Sağlık Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas, sağlık çalışanlarının bugüne kadar Kovid-19 salgınına karşı verdiği mücadelede birçok kıymetli neferini şehit...
Koranavirüse karşı aşı uygulaması başladı
Yozgat’ta Koranavirüse karşı (Corona Vac) aşı uygulaması ilk olarak sağlık çalışanlarından başlamak üzere yapılmaya başlandı.
Ticaret Borsası modern yeni hizmet binasını hizmete açtı
Yozgat Ticaret Borası son derece modern olarak tasarlanan Onur Kaytan Plaza'da bulunan yeni hizmet binasını düzenlenen törenin ardından dualar ve...
Türkiye’nin 1 numarası Kolatar Ev Konsepti Mondi Mağazası oldu
Yozgat’ta sahipliğini Ali ve Mustafa Kolatar kardeşlerin yaptığı Kolatar İstikbal ve Mondi mağazaları, 2020 yılı içerisinde Türkiye genelinde  İstikbal ve...
Yozgat Şehir Hastanesinde aşı odaları hazırlandı
Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan, aşı uygulamalarının sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi amacıyla Sağlık Bakanlığının genelgesi...
Engelli evde bakım hizmeti destek miktarları artırıldı
Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti’nden (SED), engeli evde bakım hizmeti ödemeleri için yapılan destek miktarlarını artırıldı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ