$ DOLAR → Alış: 7,91 / Satış: 7,94
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışıyoruz

Yozgat’ın Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, İlçenin her şeyin en iyisine en güzeline layık olduğunu belirterek, “gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için” çalıştıklarını söyledi.

Gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışıyoruz
  • 24.09.2019
  • 1.150 kez okundu

Yozgat’ın Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, İlçenin her şeyin en iyisine en güzeline layık olduğunu belirterek, “gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için” çalıştıklarını söyledi.

Yerköy Belediyesi tarafından, Çiçekdağı- Yerköy girişinden Şel Mevkii Ankara yol kavşağına kadar olan 7 kilometrelik yolun orta refüjünde ağaçlandırma çalışmalarına başlandı.

Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, ağaçlandırma çalışmalarını yerinde inceleyerek, kendiside çalışmalara katılarak ağaç dikiminde bulundu.

Başkan Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçeyi daha yaşanılır örnek bir şehir haline getirmenin gayreti içerisinde olduklarını vurguladı.

YERKÖY’Ü 30 BİN NÜFUSLU KÜÇÜK ESKİŞEHİR HALİNE GETİRECEĞİZ

Yeşil bir Yerköy’ü, Orta Anadolu’nun küçük bir Eskişehir’i haline getireceklerini vurgulayan Başkan Yılmaz, “İlçemizi 30 bin nüfuslu küçük Eskişehir haline getireceğiz. Bizler yaptığımız ve yapacağımız bütün çalışmalarda hakkı, hukuku gözeterek hareket edeceğiz. Bütün makam ve mevkiler gelip geçicidir. Biz hiçbir zaman makam peşinde olmadık. Allah nasip etti ve vatandaşlarımızın teveccühü ile bu makama layık görüldük. Önemli olan bu makamda olduğumuz sürece hak ve hakikatı gözeterek insanlarımıza faydalı olabilmek ve yaptığımız hizmetlerle güzel eserler bırakabilmektir. Biz bunun derdindeyiz.”dedi.

TERTEMİZ BİR ŞEKİLDE HİZMET EDECEĞİZ

Sosyal Belediyecilik anlayışının en güzel örneğini Yerköy Belediyesi olarak uyguladıklarını vurgulayan Başkan Yılmaz, “Tertemiz bir şekilde ilçemize hizmet edeceğiz. Bizim gelecek seçim diye endişemiz yok, sadece gelecek nesillere daha yaşanılır güzel bir şehir bırakabilme adına endişemiz var.  Bunu da başarma adına belediye olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Çünkü Yerköy insanı her şeyin en iyisine en güzeline layıktır.”diye konuştu.

 

Yozgat Barosu Başkanı Mehmet Şimşek, kadına yönelik şiddetin ortadan kaldırılması için temel öğenin, mevcut toplumsal zihniyetin değiştirilmesi gerektiğini söyledi.
24 Kasım Öğretmenler Günü törenle kutlandı
Ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da 24 Kasım Öğretmenler günü düzenlenen törenle kutlandı.
Başkan Köse, eski İl Başkanı Avşar’ı makamında ağırladı
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, geçmişte AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı yaptığı döneminde İl Başkanı olarak görev yapan Zekeriya Avşar’ı...
Başkan Ekinci: Vatandaşlarımızın fikir ve görüşlerini önemsiyoruz
Sorgun Belediye Başkanı M Erkut Ekinci, ilçe halkının fikir ve görüşlerini önemsediklerini belirterek, belediye olarak yapılan çalışmaları da vatandaşların istek...
Bulut: Bilirkişilik yenileme eğitim süresi 2021 yılı sonuna uzatıldı
Yozgat Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ahmet Bulut, Kovid-19 salgını sebebiyle 2018  yılında  sicil  ve    listeye    kaydedilen...
Başkan Irgatoğlu: Öğretmenlik kutsal bir meslektir
Milliyetçi, Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, öğretmenliğin hiçbir maddi kıyas kabul etmeyecek ölçüde ulvi niteliklere sahip olan...
Sürmeli Gaz işlemleri internet üzerinden yapılabiliyor
Sürmeligaz İşletme Müdürlüğü, Kovid-19 salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında doğal gaz işlemlerinin ev ortamında internet üzerinden gerçekleştiriyor.
Vali Polat: Öğretmenler toplumun en saygıdeğer ve cefakar insanlarıdır
Yozgat Valisi Ziya Polat, öğretmenlerin toplumun en saygıdeğer ve cefakar insanları olduğunu söyledi.
Başkan Metin: Üretimin artırılması için girdi maliyetleri düşürülmeli
Yerköy Ziraat Odası Başkanı Cahit Metin, Yozgat’ın tarım ve hayvancılık açısından büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek, bölgede daha fazla...
Yozgat’ta, TKDK ile Yeni Tesisler Hayata Geçiyor
Türkiye’nin önemli tarım ve hayvancılık bölgeleri arasında bulunan Yozgat’ta, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun sağladığı desteklerle nohut, mercimek ve...
Şerefli: Öğretmenlik Meslek Kanunu vaatte kalmasın, hayat bulsun
Eğitim Bir Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla eğitim çalışanlarının sorunlarına dikkat çekmek ve öğretmenlerin...
Milletvekili Başer’den Öğretmenler Günü mesajı
AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle yayınladığı mesajında başta Yozgat’ta...
Sorgun’da dere ıslah çalışmaları devam ediyor
Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, ilçenin içerisinden geçen dere yatakları ıslah çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Başkan Köse, Öğretmenlerin gününü kutladı
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında öğretmenlerin gününü kutladı.
Başkan Dursun, öğretmenlerin gününü kutladı
AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında öğretmenlerin gününü kutladı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ