$ DOLAR → Alış: 18,55 / Satış: 18,62
€ EURO → Alış: 18,34 / Satış: 18,41

Erdemir’den Muhtarlar Derneği’ne ziyaret

MHP Yozgat Belediye Başkan adayı Mehmet Erdemir, Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek mahallelerde yaşanan sorunları yerinde dinledi.

Erdemir’den Muhtarlar Derneği’ne ziyaret
  • 29.12.2018
  • 1.060 kez okundu

 

MHP Yozgat Belediye Başkan adayı Mehmet Erdemir, Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek mahallelerde yaşanan sorunları yerinde dinledi.

Kar kış demeden vatandaşla bire bir diyalog içinde olan, gece gündüz hizmet sunan, vatandaşın en ufak bir talebinde ilk yardıma koşan muhtarların, belediyelerin en önemli gücü olduğunu belirten Erdemir, muhtarların büyük özveriyle çalıştıklarının ve zor koşullarda hizmet verdiklerinin farkında olduklarını kaydetti. Muhtarların bulundukları mahallenin sorunlarını en iyi bilen, merkezi  idareler için olmazsa olmaz bir yol gösterici ve en önemli bilgi kaynağı olduklarını belirten Erdemir, bu anlamda vatandaşın sıkıntılarını daha iyi takip etmek ve muhtarlarla çok daha güçlü işbirliği oluşturabilmek adına ilimizdeki tüm muhtarlarla sürekli diyalog halinde olacaklarını belirtti. Muhtarlara yönelik bir çok projelerinin olduğunu belirten Erdemir, tüm muhtarların ve belediye çalışanlarının birbirleriyle rahatlıkla iletişim halinde olacakları bir çalışma ortamı oluşturacaklarını söyledi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen bu sohbette muhtarların öneri ve tavsiyelerini not alan Erdemir yaşanan sorunların çözümünde gerekli tüm çalışmaları yapacaklarını belirtti. Muhtarların başarı dileklerinin ardından dernekten ayrılan Erdemir’in oldukça moralli olduğu gözlendi.

ReklamReklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ