$ DOLAR → Alış: 18,55 / Satış: 18,62
€ EURO → Alış: 18,34 / Satış: 18,41

Erdemir’den Başsavcı Hasan Uçak’a ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdemir, beraberinde MHP İl Başkanı Ferhat Altan, Merkez İlçe Başkanı Tekin Irgatoğlu, Kadın Kolları İl Başkanı Gülseren Sarıoğlu ile birlikte Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uçak’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Erdemir’den Başsavcı Hasan Uçak’a ziyaret
  • 26.12.2018
  • 1.433 kez okundu

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdemir, beraberinde MHP İl Başkanı Ferhat Altan, Merkez İlçe Başkanı Tekin Irgatoğlu, Kadın Kolları İl Başkanı Gülseren Sarıoğlu ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Turan Karakuş ile birlikte Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uçak’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

MHP Adayı Erdemir, ziyarette Başsavcı Uçak’a, kendisinin 1989-2002 yılları arasında Yozgat’ta Belediye Başkanı olarak görev yaptığını ve o dönem yaptığı hizmetlerden bahsetti.

Başsavcı Hasan Uçak’ta ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdemir ve beraberindekilere teşekkür ederek,”Güzel ülkemizin her yerinde görev yapmak bizler için bir onurdur. Yozgat’ta görev yapıyor olmaktan dolayı da mutluyum.”dedi.

 

 

ReklamReklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ