$ DOLAR → Alış: 9,28 / Satış: 9,32
€ EURO → Alış: 10,82 / Satış: 10,86

Cildiye Uzm.Dr. Gökçek, özel kliniğinde hizmete başladı

Yozgat’ta tüm cilt hastalıklarının tanı ve tedavisi, aynı zamanda uzman doktor gözetiminde her türlü kozmetik işlemlere yönelik hizmet verecek olan Cildiye Uzmanı Dr. Gözde Emel Gökçek, özel kliniğinde hasta kabulüne başladı.

Cildiye Uzm.Dr. Gökçek, özel kliniğinde hizmete başladı
  • 20.09.2021
  • 1.015 kez okundu

Yozgat’ta tüm cilt hastalıklarının tanı ve tedavisi, aynı zamanda uzman doktor gözetiminde her türlü kozmetik işlemlere yönelik hizmet verecek olan Cildiye Uzmanı Dr. Gözde Emel Gökçek, özel kliniğinde hasta kabulüne başladı.

Yozgat’ta Atalay İş Merkezinde özel muayenehanesini açan Uzm. Dr. Gözde Emel Gökçek, yaptığı açıklamada mantar hastalıkları, sedef hastalığı, egzema, akne ve diğer birçok cilt hastalığının tedavisi; bunlarla beraber botoks, dolgu, mezoterapi, prp, altıniğne radyofrekans lazer tedavisi, saç dökülmesi için kişiye özel planlanmış tedavileri yapmak üzere kliniğinde hizmet vermeye başladıklarını söyledi.

Uzm. Dr. Gökçek, “Kliniğimizde tüm cilt hastalıklarının tanı ve tedavisine yönelik hizmetler vermekteyiz. Mantar hastalıkları, sedef hastalığı, ergenlik sivilceleri, egzamalar, sifiliz, genital siğil gibi zührevi hastalıklar, iyi huylu ve kötü huylu olabilen deri tümörlerinin teşhis ve tedavisi, doğum lekeleri, saç dökülmeleri, ilaç alerjileri, kurdeşen (ürtiker) tedavisi ve nedenlerinin araştırılması, güneş alerjisi ve tedavisi, ağız içi hastalıkların tedavisi, Behçet hastalığı, aft, dil mantarı ve diğer hastalıklarının tedavisi, genetik geçişli deri hastalıkları, siğil, et benleri ve molluskum, tırnağın mantar hastalıkları, tırnak kalınlaşmaları, tırnak batması ve diğer tırnak hastalıkları, deride yağlanma, kepeklenme gibi rahatsızlıkların tanı ve tedavisine yönelik hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda son zamanlarda daha da sık yapılmaya başlanan ve toplum tarafından da çokça talep edilen botoks, dolgu uygulamaları, saç ve cilt mezoterapileri, prp tedavileri, nem aşısı, gençlik aşısı, akne izleri, ciltteki çatlaklar, lekeler, ince kırışıklıklar gibi birçok ayrı şikayet için kullanılabilen ve sadece hekim tarafından yapılması uygun olan altıniğne lazer tedavileri ve profesyonel cilt bakımları da kliniğimizde yapılmaktadır. Muayenelerimiz bugün itibari ile başladı. Pandemi nedeniyle hassas ve maske&mesafe önlemlerine dikkat edilmesi gereken bir dönemde olduğumuz için sade bir açılış gerçekleştirdik. Hastalarımızı Lise Caddesindeki Atalay İş Merkezindeki Kliniğimize bekliyoruz.” diye konuştu.

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Üzeyir Arslan, girişimleri neticesinde Ulaştırma sektöründeki Sayısal Takograf kartı hizmetlerinin odalarında verilmeye başlandığını söyledi.
Tuğgeneral Okyar’dan Vali Polat’a ziyaret
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere gelen Jandarma Genel Komutanlığı Denetleme ve Değerlendirme Başkanı Tuğgeneral Semih Okyar, İl Jandarma...
Tanı konulan her 4 kadından 1’i meme kanseridir
İstatistiklere göre dünya ülkeleri ve Türkiye’de  kadınlarda meme kanserinin en sık görülen kanser türü olduğu belirtilirken, tanı konulan her 4...
Dayanışma ve sahip çıkma bunu gerektirir
İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı H. Ahmet Yılmaz, Yozgat’tan İstanbul’a okumak için gelen öğrencilerin sadece; barınma, burs gibi ihtiyaçlarını karşılamadıklarını...
Başkan Mesut Kaya’nın acı günü
Ankara’da faaliyetini sürdüren Başkentteki Yozgatlı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mesut Kaya'nın, annesi Hatice Kaya, vefat etti.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ