$ DOLAR → Alış: 8,28 / Satış: 8,31
€ EURO → Alış: 10,07 / Satış: 10,11

Çekerek’te 24 Kasım’a özel Öğretmenler Voleybol Turnuvası

Çekerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel öğretmenlerarası Voleybol Turnuvası düzenlendi.

Çekerek’te 24 Kasım’a özel Öğretmenler Voleybol Turnuvası
  • 16.11.2017
  • 728 kez okundu

 

Çekerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel öğretmenlerarası Voleybol Turnuvası düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve okulların katılımı ile düzenlenen turnuva oldukça renkli görüntüler oluşturdu.turnuva sonunda birinci İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ikinci Akbay İlkokulu, üçüncü ise Kamile Akbay İlkokulu oldu.

Çekerek Belediye Başkanı Bedrettin Bozkurt’unda yakından takip ettiği turnuva oldukça çekişmelere sahne oldu. Başkan Bozkurt, kendisinin de bir eğitimci olduğunu belirterek, “Öncelikle İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü tebrik ediyorum. Yaklaşan öğretmenler günü öncesi öğretmenlerimizi moral  ve motive etme adına güzel bir turnuva gerçekleştirdiler. Turnuvada bütün maçları takip etmeye çalıştım. Öğretmenlerimizi centilmence mücadele ettikleri için tebrik ediyorum. Turnuvanın şampiyonu olan Çekerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü de kutluyorum. Bu vesile ile öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü de şimdiden tebrik ediyorum.”dedi.

Çekerek Milli Eğitim Müdürü Zeki Akkan’da turnuvanın gerçekleşmesinde emeği ve katkılarından dolayı İlçe Kaymakamı Enver Çakır’a teşekkür etti. Akkan, “Yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlerimizin katılımı ile voleybol turnuvası düzenledik. Turnuvamızda İlçe Kaymakamımız Sayın Enver Çakır ve kendiside aynı zamanda bir eğitimci olan Belediye Başkanımız Bedrettin Bozkurt bizleri yalnız bırakmadılar. Güzel bir turnuva oldu. Öğretmenlerimiz günün vermiş olduğu yorgunluğu ve stresi bu turnuvamızda bir nebze olsun atma fırsatı buldu. Ayrıca turnuvamız birlik beraberlik adına öğretmenlerimizin birbirleri ile kaynaşmasına da vesile oldu. Bu vesile ile turnuvaya katılan bütün öğretmelerimizi tebrik ediyorum ve kutluyorum.”diye konuştu.

Turnuva sonunda öğretmenlere tepside baklava ikram edildi. Şampiyon olan ve dereceye giren öğretmenler madalya ile ödüllendirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ